25. februāris,
Vārda dienas: Alma, Annemarija
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Rīgā siltuma cena zemākā starp Baltijas valstu galvaspilsētām
Rīgā siltuma cena zemākā starp Baltijas valstu galvaspilsētām
Autors: Apollo.lv / 9. augusts 2013, 16:38
Rīgā augustā siltumenerģijas cena ir zemākā starp Baltijas valstu galvaspilsētām - tā ir par 23% mazāka nekā Viļņā un par 13% mazāka, salīdzinot ar apstiprināto siltumenerģijas cenu Tallinā.


No šā gada 1.augusta norēķiniem par piegādāto siltumenerģiju AS «Rīgas siltums» piemēros cenu 40,99 lati par megavatstundu (Ls//MWh) (58,32 EUR/MWh) bez PVN, kas ir tāda pati kā jūlijā un par 10% mazāka nekā 2012.gada augustā, portālu «Apollo» informēja uzņēmumā.

Gaidāms, ka septembrī un oktobrī siltumenerģijas cena paliks nemainīga, prognozētā siltumenerģijas cena septembrī un oktobrī varētu būt 40,99 Ls/MWh (58,32 EUR/MWh) bez PVN.

Prognozes balstās uz AS «Latvijas Gāze» paziņojumā pausto informāciju. Sagaidāms, ka dabasgāzes tirdzniecības cena 2013.gada septembrī un oktobrī varētu būt 205 lati par 1000 normālkubikmetriem, tādējādi prognozētā siltumenerģijas cena varētu nemainīties.


«Rīgas siltums» aktīvi gatavojas eiro ieviešanai Latvijā. Lai uzņēmuma klienti varētu sekot atklātai un godīgai pārejai uz jauno valsts valūtu, uzņēmuma siltumenerģijas tarifi eiro ir norādīti un aplūkojami arī uzņēmuma interneta mājaslapā «rs.lv».  

Uzņēmums ik mēnesi savā interneta mājaslapā «rs.lv» informē par faktiski piemērojamo siltumenerģijas cenu, balstoties uz AS «Latvijas Gāze» publicēto paziņojumu Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis»» līdz mēneša 10.datumam par dabasgāzes tirdzniecības cenu.

Atbilstoši SPRK 2013.gada 29.maija lēmumam Nr.89 «Par akciju sabiedrības «Rīgas siltums» siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem», siltumenerģijas cena var gan samazināties, gan palielināties, mainoties dabasgāzes tirdzniecības cenai.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: apkure, apkures rēķini, Baltijas valstis, Rīgas siltums

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats