22. marts, Trešdiena
Vārda dienas: Dziedra, Tamāra
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Uzņēmēju un grāmatvežu intereses dēļ, EUROREG konference tiks organizēta atkārtoti
Uzņēmēju un grāmatvežu intereses dēļ, EUROREG konference tiks organizēta atkārtoti
Autors: Andris Jurkevics / BIZNESS.LV / 5. augusts 2013, 15:17
Saņemot vairāku uzņēmumu vadītāju un grāmatvežu aicinājumu sniegt papildus informāciju par eiro ieviešanu, EUROREG centrs, 23.augustā atkārtoti rīkos konferenci – semināru "Eiro ieviešana Latvijā. Būt gataviem pārmaiņām, kas skar uzņēmumu darbību un grāmatvedības / nodokļu uzskaiti".„Pirmā EUROREG konference tika plaši apmeklēta. Dalībnieku vidū bija dažādu uzņēmumu finansisti, grāmatveži un vadītāji, kuri nepārtraukti uzdeva dažādus jautājumus. Jūtams, ka informācija par eiro ieviešanu šobrīd ir jāaktualizē, jo neskaidro jautājumu ir pietiekami daudz. Konferences laikā eksperti sniedz savu redzējumu, viedokli un ieteikumus par to, ko uzņēmumam darīt, lai pāreja no latiem uz eiro būtu veiksmīga, tāpēc noteikti to ieteiktu apmeklēt arī citu uzņēmumu pārstāvjiem,” atzīst konferences – semināra moderators, žurnālists Egils Zariņš.

Nodokļu eksperte Jadviga Neilande konferencē akcentēs tādus jautājumi kā attaisnojuma dokumenti un grāmatvedības reģistri, valūtas kursa piemērošana attaisnojuma dokumentiem un grāmatvedības reģistriem, kases aparāti un kases sistēmas latu un eiro vienlaicīgās apgrozības periodā un citus jautājumus. Grāmatvedības sistēmu eksperte Dzintra Renigere stāstīs par eiro ietekmi uz grāmatvedības uzskaites un nodokļu aprēķina elektroniskajām tiešsaistes sistēmām, bet zvērināts advokāts Kaspars Novicāns skaidros eiro ieviešanas noteiktās izmaiņas komerclikumā, Statūtu maiņa uzņēmumiem un citus normatīvos dokumentus.

„Ieviešot eiro noteikti radīsies papildus izmaksas pārejas periodā. Uzskatu, ka šis jautājums nav atrisināts līdz galam un izveidoti pārāk strikti noteikumi jeb pienākumi uzņēmējiem abu valūtu aprites periodā,” uzskata pašvaldības uzņēmuma finanšu direktors Nauris Jūrmalis.

Šobrīd aktuālo konferenci – semināru vadīs pazīstamais žurnālists Egils Zariņš, uzstāsies nodokļu un grāmatvedības eksperti - Jadviga Neilande un Dzintra Renigere, kā arī juristi un praktizējoši grāmatveži.

Konference – seminārs paredzēts 23.augustā. Lai pieteiktos un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 28242360 vai reģistrējieties EUROREG.lv
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: eiro ieviešana Latvijā, grāmatvedības sistēmas, Jadviga Neilande, konference Euroreg, Neilandes konsultācijas, Nodokļi, nodokļu uzskaite, seminārs par eiro ieviešanu

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats