16. jūnijs,
Vārda dienas: Justīne, Juta
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Speciālisti: Saldējums spēj uzlabot imunitāti un dod papildus enerģiju
Speciālisti: Saldējums spēj uzlabot imunitāti un dod papildus enerģiju
Autors: Anete Jansone, BIZNESS.LV / 25. jūlijs 2013, 12:34
Kā liecina speciālisti, saldējums, kas satur īstu pienu un sviestu, ir ne tikai veselīgs, bet tas spēj uzlabot imunitāti,  palīdz cīņā ar ļaundabīgām slimībām, dod enerģiju, saglabā kaulu blīvumu un dod citus labumus.Vairums cilvēku uzskata, ka, ēdot saldējumu, aptaukošanās risks varētu paaugstināties, tomēr speciālisti uzsver, ka tieši šis gardums dod enerģiju, jo satur olbaltumvielas, ogļhidrātus un taukus. Faktiski, 100ml saldējums satur tikai 10% no nepieciešamās enerģijas dienas devas, tāpēc mīts, ka saldējums tiek uzskatīts par aptaukošanās cēloni, ir nepatiess.

Aizliegums ēst saldējumu gripas laikā arī ir nepareizs. Laikā, kad slimojam, mūsu organismam nepieciešams papildus šķidrums, lai izvairītos no atūdeņošanās. Saldējums ir viens no veidiem, kā organismam piegādāt nepieciešamo šķidruma daudzumu un, ēdot saldējumu, būtiski samazinās arī ķermeņa temperatūra, jo izkusušais saldējums, kas nonāk barības vadā, ietekmē temperatūru, to mazinot.

Saldējums, kas sastāv no īsta piena, kā piemēram Druvas saldējums, satur laktoferīnu, kas ir dzelzi saistoša olbaltumviela. Šīm vielām ir pretvīrusu iedarbība, tādējādi tā atgrūž dažādas ļaundabīgas slimības.

Dabīgam saldējumam ir arī citi būtiski labumi, kā piemēram, tas satur lielu kalcija devu, kas saglabā kaulu blīvumu, novēršot osteoporozi un hipertensiju, savukārt, šokolādes saldējums pazemina asinsspiedienu un tiek uzskatīts par lielisku veidu kā uzlabot sirdsdarbību.

Druvas saldējums nemainīgi saglabā savas labās garšas īpašības, jo ražošanā A/S „Druvas pārtika” izmanto tikai dabīgu lauku pienu no apkārtējo zemnieku fermām, to neaizstājot ar sauso piena pulveri, tādējādi tas spēj uzlabot imunitāti un palīdz cīņā ar dažādām slimībām. Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: cigoriņu saldējums, Druva Food, garšīgs saldējums, Ghetto Games, ghetto saldējums, krējuma saldējums, piena saldējums, plombīra saldējums, plombīrs saldējums, saldējums no īsta piena, šokolādes saldējums

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats