01. decembris, Trešdiena
Vārda dienas: Arnolds, Emanuels
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Latvijas Ceļu būvētājs grib Saeimas deputātus klātienē iepazīstināt ar ceļu stāvokli
Latvijas Ceļu būvētājs grib Saeimas deputātus klātienē iepazīstināt ar ceļu stāvokli
Autors: NRA.lv / 4. aprīlis 2013, 12:01
Biedrības "Latvijas Ceļu būvētājs" valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš ir nosūtījis visiem Saeimas deputātiem uzaicinājumu piedalīties vismaz vienā no četriem biedrības rīkotajiem braucieniem pa Latvijas novadiem. Tie tiks organizēti, lai dotu iespēju tautas kalpiem klātienē iepazīties ar ceļu stāvokli Latvijas reģionos, it īpaši tajos, no kuriem deputāti ir ievēlēti.


Kopumā biedrība "Latvijas Ceļu būvētājs", kas apvieno 19 lielākos Latvijas ceļu būves uzņēmumus, pavasarī plāno rīkot četrus braucienus. Braucienus paredzēts rīkot 12.aprīlī pa Kurzemes, 19.aprīlī - pa Zemgales, 26.aprīlī - pa Latgales ceļiem, bet 10.maijā plānots brauciens pa Vidzemes kritiskākajiem ceļu posmiem.

Braucienu ietvaros parlamentāriešiem būs iespēja klātienē iepazīties ar dramatisko ceļu stāvokli Latvijas reģionos un uzklausīt speciālistu skaidrojumu par to, kāpēc šāda situācija konkrētajā ceļa posmā radusies un kā iespējams to risināt.

"Apzinoties, ka galavārds Latvijas autoceļu nozares likteņa lemšanā jāpieņem arī Saeimas deputātiem, mēs vēlamies viņus klātienē iepazīstināt ar situāciju, kas valda uz Latvijas ceļiem, kā arī likt viņiem sadzirdēt Latvijas iedzīvotājus, kuri ik dienas cieš zaudējumus, pārvietojoties pa šiem ceļiem," stāsta A.Bērziņš. "Esam jau sastapušies ar Finanšu ministrijas absolūtu intereses trūkumu situācijas risināšanā, taču ceram, ka tautas kalpus tomēr interesē pašreizējā situācija un viņu atsaucība būs liela."

Visos braucienos piedalīties tiks aicināti arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Konkrētāku informāciju par izbraukšanu un maršrutiem, kā arī datus par deputātu atsaucību biedrība sniegs nākamās nedēļas sākumā.

Kā liecina aprēķini, kopumā ceļu lietotāji no automobiļu autokilometru un laika zaudējuma, braucot pa valsts ceļiem, zaudē 585 miljonus latu gadā. Savukārt nesen publicētajā Pasaules ekonomikas foruma ekspertu veiktajā pētījumā 144 valstu konkurencē Latvija ierindota 99.vietā līdzās Tanzānijai, Zimbabvei un Zambijai.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: bedres, ceļi, Latvijas Ceļu būvētājs, Saeima

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats