02. decembris, Sestdiena
Vārda dienas: Meta, Sniedze
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » airBaltic nākamgad atklās jaunu maršrutu
airBaltic nākamgad atklās jaunu maršrutu
Autors: Zane Grodiņa/ BIZNESS.LV / 17. decembris 2012, 16:51
2013. gada 11. maijā Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Maltu. Jaunais airBaltic maršruts nodrošinās ērtu ceļošanu starp divām lidostām, kā arī uz galamērķiem Baltijā, Skandināvijā, Krievijā un NVS valstīs.


Mihaels Grimme, airBaltic komercdirektors: „airBaltic ReShape biznesa plāna ietvaros mēs koncentrējamies uz maršrutiem, kur ir augsts pieprasījums pēc biļetēm. Šī iemesla dēļ mēs jau uz šo ziemas sezonu palielinājām lidojumu skaitu 12 maršrutos, kas savieno Rīgu ar galamērķiem Eiropā un NVS. Tajā pašā laikā mēs arī samazinājām lidojumu skaitu maršrutos, kur pieprasījums ir mazāks, tādēļ mums ir pieejamas lidmašīnas jaunu maršrutu atvēršanai, nepalielinot darbības apjomu. Kopumā mēs plānojam atvērt sešus jaunus maršrutus nākamajā vasarā, un esam gandarīti paziņot, ka viens no jaunajiem vasaras galamērķiem ir Malta.”

airBaltic veiks lidojumus no Rīgas uz Maltu vienu reizi nedēļā – sestdienās, atgriešanās reiss no Maltas uz Rīgu tiks veikts svētdienā, agrā rīta stunā, lai pasažieriem nodrošinātu ērtus savienojumus. Aviokompānija lidojumus veiks ar Boeing 737-300 lidmašīnu, un tie ilgs aptuveni trīs stundas un četrdesmit minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs no LVL 59 (EUR 85), ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: airBaltic, Malta, Mihaels Grimme

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats