02. decembris, Sestdiena
Vārda dienas: Meta, Sniedze
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Ronis Briselē pārrunā airBaltic attīstību
Ronis Briselē pārrunā airBaltic attīstību
Autors: BNA / 1. oktobris 2012, 14:15
Pirmdien, 1. oktobrī, satiksmes ministrs Aivis Ronis uzturas vizītē Briselē, kuras ietvaros tikās ar Eiropas Komisijas (EK) viceprezidentu konkurētspējas jautājumos komisāru Joakimu Almunju un pārrunāja Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic attīstību un biznesa restrukturizācijas procesu, kā arī Latvijas ekonomikas atveseļošanās norisi. 


Ņemot vērā EK aktīvo iesaisti Eiropas aviācijas nozarē, nodrošinot Eiropas Savienības (ES) stingrā konkurences nodrošināšanas regulējuma ievērošanu, EK cieši seko vairāku ES aviokompāniju darbībai, tai skaitā, airBaltic. Līdz ar to satiksmes ministrs izklāstīja airBaltic biznesa uzlabošanas programmas ReShape progresu, kā arī skaidroja uzņēmuma finanšu restrukturizācijas procesu.

Tāpat ministrs iepazinās ar Komisijas redzējumu attiecībā uz ES nacionālo aviokompāniju ilgtspējas nodrošināšanu pieaugošas konkurences apstākļos. Ministrs arī informēja komisāru par valsts apņemšanos piesaistīt airBaltic stratēģisko investoru un uzsvēra, ka šobrīd ir svarīgi nodrošināt uzņēmumam optimālus apstākļus, kas veicinātu šo procesu.  Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: airBaltic, Aivis Ronis, Brisele, Joakims Almunja

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats