02. decembris, Sestdiena
Vārda dienas: Meta, Sniedze
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Īpašā seminārā tiks sniegta aktuālākā informācija pamatlīdzekļu uzskaitē valsts un pašvaldību budžeta iestādēs
Īpašā seminārā tiks sniegta aktuālākā informācija pamatlīdzekļu uzskaitē valsts un pašvaldību budžeta iestādēs
Autors: BNA / 20. septembris 2012, 14:49
Atsaucoties uz pieaugošo interesi par 2009.gada 15.decembrī pieņemtajiem LR MK noteikumiem Nr.1486 "Kārtība, kādā budžeta iestādes kārto grāmatvedības uzskaiti" attiecībā uz pamatlīdzekļu uzskaiti, Latvijas zvērinātu revidentu asociācijas Izglītības centrs (LZRA IC) 18.oktobrī rīkos īpašu semināru.


Seminārā tiks sniegta aktuālā informācija pamatlīdzekļu uzskaitē valsts un pašvaldību budžeta iestādēs, padziļinot prasmi pielietot vienotus pamatprincipus un pamatnostādnes to uzskaitē.

Iegūtās zināšanas tiks nostiprinātas ar praktiskiem piemēriem un ieteikumiem dokumentu izstrādei procedūrām, kuras veicamas, lai izpildītu noteikumos ietvertās normas. Tiks veidotas diskusijas par optimālākajām darbībām saistībā ar pamatlīdzekļu novērtēšanu, būtiskuma noteikšanu un citiem jautājumiem, kas obligāti veicami gada noslēgumā un kuri reglamentēti 2009.gada 15.decembrī pieņemtajos LR MK noteikumos Nr.1486 "Kārtība, kādā budžeta iestādes kārto grāmatvedības uzskaiti"".

Šajā seminārā plaši tiks skatīta pamatlīdzekļu sākotnējā atzīšana, to iegādes vai izveidošanas (ražošanas) vērtība, pamatlīdzekļu nolietojuma uzskaite, metodes, praktiskā rīcība, dokumentēšana ietverot bilancē, līzingā iegādāto pamatlīdzekļu uzskaite, pamatlīdzekļa rekonstrukcija, uzlabošana vai atjaunošana, amortizētās aizstāšanas izmaksas, kā arī atsavināšanai paredzēto pamatlīdzekļu uzskaite, mantiskā ieguldījuma kapitālsabiedrībās uzrādīšana, kārtībā, kādā pārskata gada beigās jānovērtē vai nepastāv pazīmes, kas norāda uz ilgtermiņa ieguldījumu vērtības būtisku samazinājumu. Tālākās darbības, ja tiek konstatētas vērtības samazināšanās pazīmes: patiesā vērtība-lietošanas vērtība-atgūstamā vērtība un šo darbību dokumentēšana un citi jautājumi.

Semināru vadīs mg.oec., dipl.uir, zvērināta revidente Anita Kursīte, kas apmeklētājiem sniegs skaidrojumus un atbildes un neskaidrajiem jautājumiem.

Mācības norisināsies 18.oktobrī no plkst.9.30 - 13.30 . Interesenti aicināti pieteikt dalību zvanot pa tālruni 67223338 vai rakstot e-pastu: lzraic@lzra.lv.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: grāmatvedība, Grāmatvedība iesācējiem, Grāmatvedības kursi, Grāmatvedības semināri, Grāmatvežu apmācība, Grāmatvežu semināri, Kursi grāmatvežiem, Nodokļi, Nodokļu kursi, Semināri grāmatvežiem, Semināri par nodokļiem, Semināri revidentiem

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats