30. novembris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Andrejs, Andrievs, Andris
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Par airBaltic SeatBuddy liela interese visā pasaulē
Par airBaltic SeatBuddy liela interese visā pasaulē
Autors: Andris Jurkevics / BIZNESS.LV / 6. jūnijs 2012, 18:06
Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic jaunais pakalpojums airBaltic SeatBuddy ir guvis plašu rezonansi starptautiskajos medijos no Amerikas līdz Austrālijai. airBaltic ir pirmā aviokompānija pasaulē, kas sākusi sniegt pakalpojumu, kas dod iespēju klientiem lidmašīnā sēdēt blakus pasažieriem ar līdzīgām interesēm vai ceļojuma noskaņojumu.


Tādi starptautiskie mediji kā CNN, News.com.au, Die Welt, Spiegel, Bild, Fox News un vairāki simti citu izdevumu un kanālu ir atzinīgi novērtējuši airBaltic SeatBuddy pakalpojumu un nodēvējuši airBaltic par tālredzīgu aviokompāniju, kas rūpējas par to, lai savu pasažieru lidojumus padarītu vēl patīkamākus. Pasaules mediju skatījumā airBaltic savu inovatīvo piedāvājumu klāstu ir papildinājis ar vēl vienu veiksmīgu un atzinīgi novērtētu pakalpojumu. 

Lai tiktu piemeklēts visatbilstošākais blakussēdētājs, pasažieriem jānorāda to vēlamais “lidojuma noskaņojums”, kā arī hobiji, intereses vai aktivitātes, kas norādītas sociālajos tīklos. Pasažieri, kuri vēlas koncentrēties uz darbu, var izvēlēties lidojuma noskaņojumu “Darbs”, bet tie, kuri vēlas atrast jaunus darījumu partnerus, var izvēlēties — “Darījumu sarunas”. Pasažieri, kuri dod priekšroku klusumam un nevēlas lidojuma laikā tikt traucēti, var izvēlēties lidojuma noskaņojumu “Atpūta”. Klientu informācija tiek apkopota drošā datubāzē, un visatbilstošākais blakussēdētājs, kurš pieejams tajā pašā lidojumā, tiek piemeklēts automātiski, neizpaužot pasažiera identitāti vai personas datus. Pirmie lidojumi, kuros tiks izmēģināta jaunā sistēma, notiks jūnija beigās.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: airBaltic, SeatBuddy

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats