07. februāris, Otrdiena
Vārda dienas: Nelda, Ričards, Rihards
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Iedzīvotāju izpratne par pārkreditācijas iespējam pieaug
Iedzīvotāju izpratne par pārkreditācijas iespējam pieaug
Autors: Zane Grodiņa/ BIZNESS.LV / 25. maijs 2012, 16:49
Arvien pieaug to iedzīvotāju skaits, kas laika taupīšanas, ērtības un izdevīguma dēļ izvēlas izmantot pārkreditācijas iespējas, vēršoties pie kreditēšanas iestādēm ar jautājumu par šādu pakalpojumu pieejamību.


Pārkreditācija paredz privātpersonu kredītsaistību refinansēšanu no viena kredītdevēja puses. Tas nozīmē, ka līdz ar to cilvēkam jāveic tikai viens maksājums katru mēnesi, turklāt kredīta nosacījumi ir vienlīdzīgi un netiek dalīti. Šī iespēja ļauj vienkāršāk un ērtāk plānot kredītu maksājumus, ja tādi ir vairāki, kā arī iegūt izdevīgākus kredītu nosacījumus.

“Pārkreditēšanas pakalpojumu izvēlējos izmēģināt tieši tādēļ, ka esošās kredītsaistības bija sadrumstalotas un nereti aizmirsu veikt kārtējo maksājumu kādā no iestādēm, kas savukārt rezultējās soda naudās un liekos izdevumos. Tagad visus piecus dažāda apmēra un termiņa kredītus nomaksāju vienā maksājumā pie “Nordic Finance”. Tas neaizņem tik daudz laika un nav nepārtraukti jādomā, vai esmu visu laikā nokārtojis. Ņemot daudz mazus aizdevumus, arī procentu likmes ir augstākas,” pastāstīja “Nordic Finance” klients Jānis L., kurš saprotamu iemeslu dēļ nevēlējās atklāt savu uzvārdu.

“Nordic Finance” ir viens no retajiem nebanku kreditētājiem, kas klientiem nodrošina arī pārkreditēšanas pakalpojumus, un iedzīvotāji labprāt izvēlas apvienot savas esošās kredītsaistības. “Šādu pakalpojumu ieviesām, jo nereti bijām no klientiem dzirdējuši, ka grūtības sagādā tieši tas, ka ir daudz un dažādas kredītsaistības, par kuram visām jāatceras, jādomā. Šobrīd cilvēku atsaucība ir liela, kas liek saprast, ka pakalpojums tiešām bija vajadzīgs, lai cilvēkiem atvieglotu dzīvi,” skaidro „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

“Nordic Finance” piedāvā dažādu mērķu un termiņu kredītus - Ātro SMS kredītu, Iespēju Kredītu un Eastcon Finance kredītu uzņēmumiem un privātpersonām.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: aizdevums, aizdevums internetā, aizdevums no 18 gadiem, aizdod naudu, aizdod naudu bez ķīlas, aizņemties, aizņemties naudu, ātra nauda, ātrais kredīts, ātrais kredīts internetā, ātrais kredīts no 18 gadiem, Ātrais SMS kredīts, ātrie kredīti, atrie krediti bez darba vietas, atrie krediti no 18 gadiem, atrie naudas aizdevumi, ātrs aizņemums, auto krediti, best credit, big credit, Credit, credits, Iespēju Kredīts, internet credit, izdevīgs aizdevums, kredita aizdevumi, kredītdevēji, kredīti, krediti bez darba vietas, kredīti internetā, krediti interneta bez darba vietas, kredīti no 18 gadiem, Kredīts, kredīts ar mazu procentu likmi, kredīts bez komisijas, kredīts internetā, kreditvesture, kur aiznemties naudu, nauda, Nordic Finance, online credit, patēriņa aizdevums, pirkt, vajag naudu

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats