24. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Diāna, Dina, Dins
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Vienotība: Ušakova nodomi saistībā ar Krājbanku aizdomīgi sakrīt ar Antonova domām
Vienotība: Ušakova nodomi saistībā ar Krājbanku aizdomīgi sakrīt ar Antonova domām
Autors: Apollo.lv / 27. marts 2012, 12:23
«Vienotības» Rīgas domes (RD) deputāti aicina Rīgas mēru Nilu Ušakovu (SC) informēt sabiedrību un deputātus par saviem nodomiem saistībā ar «Latvijas Krājbanku».


Ņemot vērā, ka Ušakovs turpina RD vārdā publiski paust informāciju par «Krājbanku», bet jautājumi par domes rīcību saistībā ar banku nav apspriesti ar pārējiem domē ievēlētajiem deputātiem, «Vienotība» aicina Ušakovu trešdien plānotajā Finanšu un administrācijas lietu komitejas sēdē iekļaut jautājumu par Rīgas pilsētas pašvaldības turpmāko rīcību saistībā ar «Krājbanku».

RD «Vienotības» frakcijas deputāti uzskata, ka Ušakovs nepamatoti publiskajā vidē izplata domes vārdā paziņojumus, tādējādi uzurpējot varu. «Šādi jautājumi būtu izdiskutējami un izlemjami attiecīgajās komitejās, taču Ušakova kungs acīmredzot pārstāv kāda cita intereses, slēpjoties aiz domes vārda. Rīgas pilsētas pašvaldībā ir ievēlēti sešdesmit deputāti, tādēļ korekti būtu šos jautājumus izdiskutēt visiem kopā un nonākt pie vienota viedokļa», norāda frakcijas deputāti.

Deputāti atgādina, ka RD priekšsēdētājs «Krājbankā» noguldīja Rīgas nodokļu maksātāju naudu ar nieka 1% peļņas.

«Vienotības» deputāti norāda, ka, noguldot naudu ar tik zemu procentu likmi, Rīgas pašvaldība nerīkojās kā labs saimnieks, kurai ir uzticēta rīdzinieku naudas pārvaldīšana, raksta Apollo.lv.

Jau ziņots, ka RD iesniegusi pieteikumu Rīgas apgabaltiesai par maksātnespējīgās «Latvijas Krājbanka» maksātnespējas procesa administratora atcelšanu. Ar šādu lūgumu tiesā vērsies arī bankas līdzīpašnieks Vladimirs Antonovs.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Latvijas Krājbanka, Nils Ušakovs, Rīgas dome, Vienotība, Vladimirs Antonovs

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats