18. maijs, Sestdiena
Vārda dienas: Ēriks, Inese, Inesis
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » airBaltic pārveido biznesu, lai gūtu peļņu
airBaltic pārveido biznesu, lai gūtu peļņu
Autors: Anete Jansone, BIZNESS.LV / 7. marts 2012, 11:16
Latvijas aviokompānija airBaltic vakar paziņoja par biznesa pārveides plānu, lai atgrieztu kompāniju pie peļņas un ilgtspējīgas turpmākās attīstības Ziemeļu tranzītmezglā Rīgā, kas savieno Baltijas reģionu ar galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs.  


Martins Gauss, airBaltic izpilddirektors: “Pēdējos gados airBaltic ir sasniegusi nepieredzētu izaugsmi, kas ir padarījusi Rīgu par vienīgo funkcionējošo tranzīta centru Baltijas reģionā. Tomēr tas radīja izmaksas aviokompānijai. airBaltic tagad ir stabilizēta. Pašlaik mēs koncentrējamies uz mūsu biznesa pārveidi, lai nākamo piecu gadu laikā veiktu konsolidāciju par 330 miljoniem latu un 2014.gadā atgrieztos pie peļņas.”

Jaunais biznesa plāns “airBaltic ReShape” iezīmē aviokompānijas nākotnes attīstību, tostarp flotes modernizāciju, izmaksu optimizāciju, darbības efektivitātes paaugstināšanu, ieņēmumu palielināšanu un uzlabojumus lidojumu tīklā. Īstenojot “airBaltic ReShape”, aviokompānija plāno konsolidāciju par 330 miljoniem latu piecu gadu laikā – posmā no 2012.-2016.gadam. “airBaltic ReShape” mērķis ir atjaunot aviokompānijas pelnītspēju 2014.gadā.

airBaltic modernizēs floti, lai nākotnē izmantotu divu veidu lidmašīnas - Bombardier Q400 Next Gen turbopropelleru lidmašīnas reģionālajiem lidojumiem un Airbus 319 vai Boeing 737 jaunās paaudzes lidmašīnas. Modernizēta flote ļaus airBaltic strādāt daudz efektīvāk un turpināt fokusēties uz biļešu piedāvāšanu par pieejamām cenām lidojumiem uz Eiropu, Tuvajiem Austrumiem, Krieviju un NVS valstīm, kā arī palielināt lidojumu biežumu uz augsti pieprasītajiem galamērķiem.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: airBaltic, airBaltic ReShape, Martins Gauss

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats