15. oktobris, Piektdiena
Vārda dienas: Eda, Hedviga, Helvijs
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Uzņēmumiem LUAC līdzfinansētajā semināru ciklā iespēja pieteikt pat vairākus darbiniekus
Uzņēmumiem LUAC līdzfinansētajā semināru ciklā iespēja pieteikt pat vairākus darbiniekus
Autors: BNA / 6. februāris 2012, 18:55
Uzņēmumi aktīvi izmanto iespēju izglītot savus darbiniekus, uz biznesa izglītības centra “Biznesa semināri” organizēto piecu semināru ciklu “Biznesa attīstības kreatīvais modelis”, dalību kurā daļēji sedz Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs (LUAC), piesakot pat vairākus cilvēkus.


LUAC radis iespēju sniegt līdz 400 latu līdzfinansējumu uzņēmumiem, kas vēlas savus darbiniekus izglītot, apmeklēt semināru ciklu, tādējādi sniedzot atbalstu uzņēmējdarbības vides attīstībā, kā arī veicinot jaunu risinājumu, kreatīvas domāšanas un inovāciju ieviešanu uzņēmumu ikdienā. 

“Esam gandarīti, ka uzņēmumi novērtē šo iespēju un aktīvi piesakās dalībai seminārā. Mēs varam radīt labvēlīgus apstākļus, dot iespējas, veicināt attīstību, bet pats galvenais jau ir katra uzņēmuma pašā motivācija un izpratne par to, ka jāseko līdz vides attīstībai, lai varētu sasniegt labākos rezultātus. Ja paši būs aktīvi un izglītos darbiniekus, arī izaugsme nebūs ilgi jāgaida,” norāda LUAC sadarbības veicināšanas programmas vadītāja Baiba Paegle.

Kā informē biznesa izglītības centra “Biznesa semināri” projektu vadītāja Diāna Rudzīte, “uzņēmumu un privātpersonu interese ir liela. Cilvēki zvana, jautā un piesaka pat vairākus darbiniekus no viena uzņēmuma, atzīmējot, ka semināros apskatītie temati ir pietiekoši plaši, lai būtu noderīgi ne vien mārketinga un pārdošanas, bet arī personāla vadības un citās pozīcijās strādājošajiem.”

Semināru cikls “Biznesa attīstības kreatīvais modelis” sastāv no pieciem semināriem: Efektīvu pārrunu vadīšanas māksla – kā sasniegt meistarību un gūt izcilus panākumus; Kreatīvā pārdošana – ceļš uz ilgtspējīgas organizācijas veiksmes stāstu; Efektīvā kreatīvā līderība; Psiholoģija mārketingā – kreatīvs ceļš uz klientu prātiem, Mērķtiecīgs un uz sasniegumiem orientēts personāls – mūsdienu motivācijas paņēmieni, kā arī meistarklasēm. Tas sniedz uzņēmumiem un privātpersonām plašas vispusīgas zināšanas, kā biznesu padarīt efektīgāku un veiksmīgāku, kā izmantot visus pieejamos resursus lietderīgi.

Semināru ciklu vada biznesa psihologs, Dr. psych. zinātniskā grāda pretendents Jānis Roze.

Semināri notiks, sākot no 8. februāra, piecas nedēļas pēc kārtas. Lai pieteiktos dalībai semināru ciklā un uzzinātu vairāk par meistarklasēm, interesenti aicināti sazināties ar “Biznesa semināri”, rakstot uz info@biznesaseminari.lv, vai zvanot – 20355559.



Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Jānis Roze, LUAC, seminārs

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats