22. maijs, Trešdiena
Vārda dienas: Emīlija
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Domājot par bērnu veselību, izstrādāta saldējuma iepakojuma sērija “SuperCow”
Domājot par bērnu veselību, izstrādāta saldējuma iepakojuma sērija “SuperCow”
Autors: BNA / 16. augusts 2011, 17:41
Kā liecina pārdošanas rādītāji, šokolādes saldējuma jaunais, rozīgais iepakojuma dizains vislielāko atzinību guvis tieši no bērnu puses. Dizains ir gana košs, lai novērstu bērnu uzmanību no veselībai kaitīgiem našķiem.


Jaunais iepakojuma dizains izveidots speciāli bērnu auditorijai. Tam ir jauns nosaukums “SuperCow”, kas, tulkojumā no angļu valodas, nozīmē “SuperGovs”, tomēr tradicionālās sastāvdaļas nav mainītas. Druvas šokolādes saldējums “SuperCow” ir gatavots no īsta govs piena, kas sastāda ne mazāk kā 45% no saldējuma masas. Tam tiek pievienots gaišais kakao, kas piedod saldējumam brīnišķīgu šokolādes garšu un nepadara saldējumu rūgtu.

“Doma par saldējuma iepakojuma dizaina pilnveidošanu bija jau sen un beidzot esam izveidojuši iepakojumu, ko ļoti novērtē bērnu auditorija. Šis košais iepakojums veikalu plauktos ir labāk pamanāms un jautrā, izteiksmīgā gotiņa un krāsas ir tas, kas piesaista lielo saldummīļu – bērnu uzmanību,” atzīst A/S Druvas Pārtika pārdošanas direktors Vairis Miltiņš.

Galvenais iemesls jauna iepakojuma izveidei bija tas, ka pēc “Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centra” (SDTIC) veiktā pētījuma secināts, ka bērni saldējumu izvēlas, galvenokārt, iepakojuma dizaina dēļ. Ar fokusgrupu metodi un apjomīgu produktu testu organizēšanu, tika novērota 5 - 12 gadu vecu bērnu izvēle attiecībā uz saldējumiem. Bērniem tika piedāvāta izvēle no 10 dažādiem saldējuma iepakojumiem un 72% gadījumu bērni priekšroku deva saldējumiem ar īpaši košu un pamanāmu dizainu.

Lai bērni izvēlētos veselīgāku produktu no īsta piena un mazāk uzmanības pievērstu izstrādājumiem, kas ir ķīmiski veidoti, arī dabiskiem produktiem jāveido uzmanību piesaistošs un jautrs dizains. “Ja bērns ēd saldējumu, lai ēd labu saldējumu,” uzsver Vairis Miltiņš.

Druvas saldējums nemainīgi saglabā savas labās garšas īpašības, jo ražošanā A/S “Druvas pārtika” izmanto tikai dabīgu lauku pienu no “Saldus Druva” fermām, to neaizstājot ar sauso piena pulveri. A/S Druvas Pārtika firmas zīme ir cigoriņu saldējums. Tas ir gatavots pēc uzņēmuma oriģinālās receptes, kas saglabājusies nemainīga kopš 1986. gada un līdz ar klasisko plombīra saldējumu ir viens no iecienītākajiem un pieprasītākajiem Druvas ražotajiem saldējumiem.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: cigoriņu saldējums, garšīgs saldējums, krējuma saldējums, piena saldējums, plombīra saldējums, plombīrs, saldējums, saldējums no īsta piena, šokolādes saldējums

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats