24. maijs, Piektdiena
Vārda dienas: Ilvija, Marlēna, Ziedone
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Jau kārtējo nedēļas nogali Druvas saldējums iepriecina rīdziniekus
Jau kārtējo nedēļas nogali Druvas saldējums iepriecina rīdziniekus
Autors: BNA / 5. augusts 2011, 18:15
Arī šo piektdien vairākas stundas norisinājās Druvas saldējuma akcija “Druvas saldējums dāvā prieku”, kuras laikā Rīgas ielās tika izdalīti vairāk nekā simts gardie plombīra saldējumi, iepriecinot tos pilsētas iedzīvotājus un viesus, kas likās noskumuši vai rūpju pārņemti.


“Šāda veida akcija nu jau norisinās piekto nedēļu pēc kārtas, kuras laikā attaisnojās tas, ka saldējums patiešām spēj iepriecināt un uzlabot cilvēkiem garstāvokli,” pavēstīja A/S Druvas Pārtika pārdošanas direktors Vairis Miltiņš.

Tāpat Miltiņš mierina tos, kuri vēl nav nesastapuši smaidīgos saldējumu devējus, atgādinot, ka līdz 31. augustam norisinās jau iepriekš izsludinātais konkurss “Druvas saldējuma vasara”, kura uzvarētājs varēs sev nodrošināt gardu un saldējumiem pilnu vasaru.

Konkursa galvenais mērķis ir ļaut iztēlei vaļu. Jo dažādākas saldējuma šķirnes, jo interesantāks sižets, dažādāks pasniegšanas veids un vairāk emociju, jo labāk. Saldējuma balvas tiks izspēlētas katru dienu, bet nedēļas uzvarētājs saņems balvā pilnu saldējuma komplektu – visus “Druvas” saldējumus, kas tiek piedāvāti pārdošanā vafeļu glāzītēs un divus lielos ģimenes saldējumus pēc izvēles. Savukārt akcijas noslēgumā, 5. septembrī, labākā darba autors balvā saņems tik saldējumu, cik pats var rokās paņemt un aiznest. Ir paredzētas arī īpašas balvas tiem, kas pratīs pārsteigt.

Konkursa “Druvas saldējuma vasara” noteikumi ir ļoti vienkārši - katrs cilvēks var iesūtīt neierobežotu skaitu materiālu foto, video, zīmējumu, teksta vai jebkādā citā formātā, kuros sniegta atbilde uz jautājumu “Kā Tev garšo Druvas saldējums”? Materiāli jāiesūta elektroniski uz e-pastu: info@druvassaldejums.lv līdz 31. augustam.

Druvas saldējums nemainīgi saglabā savas labās garšas īpašības, jo ražošanā A/S “Druvas pārtika” izmanto tikai dabīgu lauku pienu no “Saldus Druva” fermām, to neaizstājot ar sauso piena pulveri. A/S Druvas Pārtika firmas zīme ir cigoriņu saldējums. Tas ir gatavots pēc uzņēmuma oriģinālās receptes, kas saglabājusies nemainīga kopš 1986. gada un līdz ar klasisko plombīra saldējumu ir viens no iecienītākajiem un pieprasītākajiem Druvas ražotajiem saldējumiem.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: cigoriņu saldējums, garšīgs saldējums, krējuma saldējums, piena saldējums, plombīra saldējums, plombīrs, saldējums, saldējums no īsta piena, šokolādes saldējums

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats