24. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Diāna, Dina, Dins
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Vēl tikai 9 dienas pazemināta cena izglītības programmai „Starptautiskie finanšu pārskatu standarti”
Vēl tikai 9 dienas pazemināta cena izglītības programmai „Starptautiskie finanšu pārskatu standarti”
Autors: BNA / 21. jūlijs 2011, 14:12
Pieteikšanās Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas Izglītības centra (LZRA IC) akreditētajā izglītības programmā „Starptautiskie finanšu pārskatu standarti” par pazeminātu cenu turpināsies vēl tikai deviņas dienas.


“Šī programma šeit tiek īstenota jau trešo gadu, un interesentu pulks pieaug. „Esam noslēguši līgumu ar Nodarbinātības valsts aģentūru, tāpēc šogad varam saviem klientiem piedāvāt iespēju daļu mācību maksas segt, izmantojot NVA kuponus no programmas "Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām", ja apmaksu sedz privātpersona”, bilst Izglītības centra direktore M.Deksne. Taču visi pārējie var vēl līdz 1.augustam paspēt pieteikties mācībām par pazeminātu maksu, zvanot pa tālruni 67223338.

„Starptautiskie finanšu pārskatu standarti” ir akreditētā izglītības programma, kas dod iespēju izprast un apgūt labāko starptautiski atzīto praksi grāmatvedības jomā. Mācību programma ir sastādīta, balstoties uz Lielbritānijas sertificētu grāmatvežu kvalifikācijas programmu, un ir saskaņā ar ACCA prasībām. Tās ir plašas un dziļas grāmatvedības zināšanas, dziļa izpratne par starptautiskajiem finanšu pārskatu standartiem, prasme lasīt un izprast standartus, izmaiņas, piemērot tos praksē.

Kurss ir veidots līdzīgi kā ACCA kursi – ar lekcijām, kurās apskata galvenos principus, aspektus, jomas un praktiskiem piemēriem standartu pielietošanā – gan kopā nodarbībās, gan individuāli patstāvīgajos darbos. Pēc veiksmīgi nokārtotiem pārbaudes darbiem programmas dalībnieki saņems Apliecības par profesionālās pilnveides izglītību.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: grāmatvedība, Grāmatvedība iesācējiem, Grāmatvedības kursi, Grāmatvedības semināri, Grāmatvežu apmācība, Grāmatvežu semināri, Kursi grāmatvežiem, Nodokļi, Nodokļu kursi, Semināri grāmatvežiem, Semināri par nodokļiem, Semināri revidentiem

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats