09. februāris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Apolonija, Simona
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Ārvalstīs pieaug interese par sadarbību ar Latvijas uzņēmumiem
Ārvalstīs pieaug interese par sadarbību ar Latvijas uzņēmumiem
Autors: BNA / 27. jūnijs 2011, 17:12
Latvijas Eksportpadomes digitālais albums, kas atrodams portālā www.latvia-export.eu turpina veiksmīgi attīstīties, saņemot sadarbības piedāvājumus no ārvalstīm.


Eksportpadomes albuma mērķis ir attīstīt ārējo tirdzniecību un informēt par Latvijas uzņēmumiem, kuri eksportē vai apsver domu eksportēt savu preci vai pakalpojumu un veidot savstarpējas sadarbības iespējas, kā arī popularizēt Latvijas ražotāju tēlu ārvalstīs.

Turpinot attīstību, Latvijas Eksportpadome izveidojusi jaunu sadaļu, kur interesenti var nosūtīt savas vēstules konkrētajam uzņēmumam, informācija par kuru atrodama albumā, tādā veidā uzņēmums “Bauskas alus”, “NordTorf” un citi saņēmuši sadarbības piedāvājumus no ārzemju kompānijām.

Izvērtējot albuma auditorijas apmeklētību, Latvijas Eksportpadome atklājusi, ka lielākā sabiedrības daļa par šo albumu uzzina, izmantojot atslēgas vārdu augstās pozīcijas Google.lv meklētājā, kā piemēram, “paper production Latvia”, “toning algae mask Latvia”, “ceramics workshop Latvia” un citi  ierindojas dabisko rezultātu pirmajā trijniekā.

“Lai uzņēmumam būtu lielākas iespējas par sevi informēt sabiedrību, izveidojusies sadarbība arī ar Latvijas Nacionālo biznesa portālu Bizness.lv. Plašā sadarbības partneru tīkla, Google.lv meklētāja efektīvās darbības un citu aktivitāšu dēļ uzņēmumiem šis albums dod iespēju sevi parādīt potenciālajiem klientiem ārzemēs un Latvijā. Tas ir veids, kā atspoguļot savu potenciālu un mērķtiecību, attīstot un pilveidojot sevi, kā arī veids, kā palīdzēt izvest valsti no krīzes,” atzīst Latvijas Eksportpadomes projektu direktors Jānis Āboliņš.

Latvijas Eksportpadome produktu marķēšanai piedāvā arī iespēju izvēlēties preču zīmi “Quality Product of Latvia”, lai tādējādi patērētājus ārvalstīs informētu par produktu grupu, kas ražoti Latvijā. “Quality Product of Latvia” piešķir produktiem pievienoto vērtību, kā arī veicina uzņēmumu atpazīstamību un pieejamību ārvalstu patērētājiem.

Latvijas Eksportpadome nāk pretim uzņēmumiem, kuri plāno izvērst plašākas aktivitātes eksporta tirgus iekarošanā un kuriem jau ir skaidra vīzija, par mērķa valstīm, uz kurām orientēties, piedāvājot izdevīgus nosacījumus.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: ārējā tirdzniecība, eksporta apjoms, eksporta pieaugums, eksporta veicināšana, eksportētāji, eksportpadome, eksports, imports, Latvijas eksportpadome

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats