25. februāris,
Vārda dienas: Alma, Annemarija
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Grāmatveži saņem Apliecības par profesionālās pilnveides izglītību
Grāmatveži saņem Apliecības par profesionālās pilnveides izglītību
Autors: BNA / 26. maijs 2011, 14:39
Maijā, Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas (LZRA) Izglītības centrā ir izlaiduma laiks – nākošnedēļ 12 grāmatveži, kas kopš pērnā gada oktobra katru otrdienas vakaru apgūst „Starptautiskos finanšu pārskatu standartus”, saņems Apliecības par profesionālās pilnveides izglītības iegūšanu. 


Šī akreditētā izglītības programma pieredzējušu pasniedzēju vadībā dod iespēju izprast un apgūt labāko starptautiski atzīto praksi grāmatvedības jomā. Mācību programma ir sastādīta, balstoties uz Lielbritānijas sertificētu grāmatvežu kvalifikācijas programmu, un ir saskaņā ar ACCA prasībām. Salīdzinot ar ACCA, „Starptautisko finanšu pārskatu standartu” (SFPS) kurss neietver atsevišķus priekšmetus – finanšu vadību, finanšu analīzi, nodokļus, likumus, biznesa analīzi. Taču kurss aptver praktiski visus grāmatvedības priekšmetus un finanšu pārskatu sagatavošanu.

„Tās ir plašas un dziļas grāmatvedības zināšanas, dziļa izpratne par starptautiskajiem finanšu pārskatu standartiem, prasme lasīt un izprast standartus, izmaiņas, piemērot tos praksē”, bilst LZRA Izglītības centra direktore M.Deksne.

Kurss ir veidots līdzīgi kā ACCA kursi – ar lekcijām, kurās apskata galvenos principus, aspektus, jomas un praktiskiem piemēriem standartu pielietošanā – gan kopā nodarbībās, gan individuāli patstāvīgajos darbos un tas LZRA Izglītības centrā ir apgūstams latviešu valodā atšķirībā no ACCA.

Pēc vasaras atpūtas, rudenī Izglītības centrs atkal pulcēs grāmatvežus, kas vēlēsies pievienoties pārējiem profesionāļiem un mācīties „Starptautiskos finanšu pārskatu standartus”.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: grāmatvedība, Grāmatvedība iesācējiem, grāmatvedības kursi, grāmatvedības semināri, Grāmatvežu apmācība, Grāmatvežu semināri, Kursi grāmatvežiem, Nodokļi, Nodokļu kursi, semināri grāmatvežiem, Semināri par nodokļiem, Semināri revidentiem

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats