28. janvāris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Kārlis, Spodris
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Pavasarī visvairāk ar sportu un vizuālā izskata uzlabošanu nodarbojas tieši sievietes
Pavasarī visvairāk ar sportu un vizuālā izskata uzlabošanu nodarbojas tieši sievietes
Autors: BNA / 28. marts 2011, 13:59
Kā liecina Trenazieri.lv novērojumi un pārdošanas apjomi, šogad pavasara sportošanu aktīvi atbalsta tieši daiļā dzimuma pārstāves, kuras, veicot dažādus vingrinājumus, gatavojas pludmales sezonai.


Sportam ir jābūt ne tikai pirms-vasaras aktivitātēm, bet ar sportu ir jānodarbojas katru brīvo brīdi visa gada garumā. Sports nav tikai vēdera un muskuļu stiprināšana, sports ir garantija veselībai, dzīvespriekam, un aktivitātei.

„Pievēršoties fiziskām aktivitātēm, lielākoties domājam – vēlos slaidu vidukli, uztrenētus muskuļus, sadedzināšu taukus, būs plakans vēders. Taču fiziskām aktivitātēm ir jākalpo diviem galvenajiem mērķiem – vingrot, lai uzlabotu savu veselību un izvairītos no slimībām, un ļaut cilvēkam būt dzīvespriecīgam un līdzsvarotam,” atzīst Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas Vingrošanas katedras docente, aerobikas un fitnesa trenere Inese Ļubinska.

Interneta mājas lapa “Trenazieri.lv” piedāvā iegādāties vingrošanas mājas komplektu, kas vienmēr būs līdzās, tādā veidā izslēdzot atrunas par sporta zāles apmeklēšanas slinkumu. Speciālisti sastādījuši īpašu komplektu, kurā ietilpst skrejceļš Strengthmaster MF 110, neoprēna hanteļu komplekts DS 15 un vingrošanas paklājs 1820 x 580 x 15 mm, kas palīdzēs sievietei ik dienu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, uzlabojot izturību, izskatu un veselību.

“Saviem klientiem vienmēr cenšamies piedāvāt labāko, izveidojot precīzus trenažieru komplektus, kas apvienos visu nepieciešamo. Ir pieejami dažādi trenažieru komplekti sievietēm, kuros nav lielo hanteļu vai citu smago inventāru un ir izveidoti arī vairāki komplekti, kurus var izmantot gan muskuļu masas palielināšanai, gan ikdienas sporta aktivitātēm sievietēm vai vīriešiem. Atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko,” atzīst uzņēmuma vadītājs Artūrs Apinis.

Lai trenēšanās mājas apstākļos būtu pietiekami lietderīga, SIA “Sporta Sistēmas” profesionāļi piedāvā sagatavot īpašu treniņprogrammu, kas samazina traumu iespējamību un uzlabo izturību.

SIA “Sporta Sistēmas” trenažierus var izmēģināt daudzos sporta objektos, piemēram, Zemgales Olimpiskajā centrā, „Inbox” un „Volvo” ledus hallēs, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Rīgas Tehniskās universitātes trenažieru zālēs, sporta hallēs Talsos, Grobiņā, Pļaviņās un Ludzā, sporta klubos un skolu trenažieru zālēs, sporta zālēs viesnīcās un viesu namos. 


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: aerobikas inventārs BODY CRAFT boksa inventā, sporta kluba aprīkojums, sporta kluba inventārs, sporta klubi, sporta klubs, sporta zāles, STRENGTHMASTER, svaru inventārs, svaru stieņi, svaru zāle, trenažieri, trenazieri.lv, velotrenažieri

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats