28. janvāris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Kārlis, Spodris
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Tuvojoties vasaras sezonai, sabiedrība sāk pievērst uzmanību fiziskām aktivitātēm
Tuvojoties vasaras sezonai, sabiedrība sāk pievērst uzmanību fiziskām aktivitātēm
Autors: BNA / 8. februāris 2011, 14:42
Kā liecina veikala Trenazieri.lv pārdošanas apjomi, tuvojoties siltajam laikam un vasaras sezonai, sabiedrība sāk pievērst lielāku uzmanību fiziskām aktivitātēm un ķermeņa formas uzlabošanai. Arvien vairāk cilvēku interesējas par trenažieru iegādi, tādējādi nodrošinot sev iespēju ar sportu nodarboties arī mājās.


Vasarā pludmalēs tiek pavadīta liela daļa brīvā laika. Cits izceļas ar māku labi peldēt, cits ar volejbola spēli, cits ar jaunu peldkostīmu, tomēr lielāko uzmanību piesaista un acis priecē izcila figūra. Turklāt labi izskatīties vēlas gan sievietes, gan vīrieši.

Trenazieri.lv jau šobrīd pircējiem piedāvā plašu produktu klāstu ar ievērojamām atlaidēm. Interesenti par pieņemamākām cenām var iegādāties gan skrejceliņus, kas lieti noderēs kopējās fiziskās formas uzlabošanai, gan arī boksa trenažieri, ar kura palīdzību iespējams uzlabot koordināciju, izturību, fizisko formu un mazināt stresu.

“Šobrīd vērojama cilvēku plūsmas un intereses palielināšanās par dažādiem trenažieriem gan mājas sporta zālēm, gan korporatīviem klientiem. Aktuāli, protams, ir svaru stieņi un hanteles, skrejceļi, velotrenažieri, un aerobikas inventārs. Šī brīža stresa pilnajā ikdienā tas ir īpaši noderīgi ne vien fiziskās formas, bet arī pašsajūtas uzlabošanai,” atzīst SIA “Sporta Sistēmas” vadītājs Artūrs Apinis.

Trenazieri.lv priekšrocība ir klientu konsultācijas. Zinoši speciālisti spēj atbildēt uz klientu jautājumiem un iesaka labāko trenažieri konkrētām prasībām, turklāt ir arī iespēja sagatavot atbilstošu, efektīvu un veselībai nekaitīgu treniņprogrammu, lai vasaras sezonu varētu sagaidīt labā formā, veseli un apmierināti.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: aerobikas inventārs, BODY CRAFT, boksa trenažieri, boksa inventārs, kardiotrenažieri, lietoti trenažieri, MARCY, pilates, PROTEUS, skrejceļi, spēka trenažieri, sporta kluba aprīkojums, sporta kluba inventārs, sporta klubi, sporta klubs, sporta zāles, STRENGTHMASTER, svaru inventārs, svaru stieņi, svaru zāle, trenažieri, trenazieri.lv, velotrenažieri

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats