12. jūnijs, Sestdiena
Vārda dienas: Ija, Lenora, Nora
Sākuma lapa » Latvijas zīmoli » Mājražotāja Ievlejas produktiem piešķir preču zīmi Latvijas Produkts
Mājražotāja Ievlejas produktiem piešķir preču zīmi Latvijas Produkts
Autors: Jānis Lācis / BIZNESS.LV / 20. novembris 2013, 14:17
Norādot uz produktu augsto kvalitāti un vietējo izcelsmi, mājražotāja “Ievlejas” produkcijai tiek piešķirta preču zīme “Latvijas Produkts”, ko turpmāk iespējams izmantot, lai gardo, dabīgo un pašu mājās cepto maizi varētu vieglāk atpazīt, novērtējot to sastāvā esošo produktu vietējo izcelsmi. Uzsverot lepnumu par savu produkciju, uzņēmums ņēmis dalību arī, viņuprāt, latviskākajā kampaņā – “Savējie!”.


Turpmāk uz “Ievlejas” lauku maizes iepakojuma būs redzama “Latvijas Produkts” simbolika. “Ievleju lauku maize – rudzu saldskābā, maize ar sēklām, maize ar žāvētiem augļiem ir dabīgs un veselīgs produkts, tāpēc, ka labība ir augusi tepat mūsu zemē, skaistā Durbes upes ielokā. Ar lielu mīlestību pret darbu,  labība ir pārtapusi miltos, milti - maizē. Kad ir izkurināta klona krāsns, tad tiek likti iekšā kukulīši un drīz jau uz galda smaržo maize ar dzīvās uguns enerģiju un cepējas mīlestību. Uz Ziemassvētkiem cepam īpašo svētku maizi, kas smaržo pēc Ziemassvētkiem un papildina burvīgo svētku noskaņu,” norāda mājražotāja “Ievlejas” pārstāve Agita Pētersone.

Galvenie „Latvijas produkts” darbības virzieni ir sabiedrības izglītošana un informēšana par paaugstinātu vietējo ražotāju konkurētspēju, apliecinātu produktu kvalitāti un ļautu patērētajiem izdarīt izvēli par labu Latvijas produktiem.

Mājražotāja “Ievlejas” novērtē arī iespēju iesaistīties biroja “Latvijas produkts” informatīvajā kampaņā “Savējie!”, kas norisināsies līdz par Ziemassvētkiem. Kampaņas laikā tiek realizēt dažādas mārketinga un sabiedrisko attiecību, komunikācijas veicināšanas aktivitātes ar mērķi piesaistīt gan sabiedrības, gan mediju, gan arī noteiktu mērķa grupu uzmanību Latvijas produktiem, vietējiem ražotājiem, to produkcijas kvalitātei. Aktivitāšu laikā uzņēmumiem iespējams iesaistīties, par sevi pastāstot, parādot, kā arī piedāvājot savu produktu degustācijām un ne tikai.

“Ievlejas” lauku maizi - saimnieces roku darbu, raudzētu ar dabīgo ieraugu, ceptu ar malku kurinātā klona krāsnī iespējams iegādāties Liepājā, veikalā "Eko. Ražots Latvijā" un veikalā “MADARA”, kā arī pašās “Ievlejās”, Pāvilostas novadā. Tāpat “Ievlejas” viesmīlīgie saimnieki piedāvā pavadīt nakti ģimenes kempinga mājiņās, - izpērties pirtī, izdancoties kamīnzālē, vasarā paplunčāties ūdenrozēm pilnā dīķī, izbaudīt izbraucienus pa Sakas un Durbes upēm kā sirds kāro.

Lai pieteiktos vietējo uzņēmumu informatīvajā kapmaņā, interesenti tiek aicināti sūtīt pieteikumu brīvā formā uz e-pastu info@latvijasprodukts.lv, vai neskaidrību gadījumā sazināties ar biroju “Latvijas Produkts” pa telefonu +371 26831571.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: atpūta, augsta kvalitāte, dabīgs produkts, Eko. Ražots Latvijā, Ievlejas, kampaņa, Latvijas produkts, lauku maize, Liepaja, MADARA, maize ar sēklām, maize ar žāvētiem augļiem, maize Ziemassvētku galdam, mājās cepta maize, mājražotājs, Pāvilostas novads, preču zīme, roku darbs, rudzu saldskābā maize, savējie, tirdzniecības vietas, veikali

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats