12. jūnijs, Sestdiena
Vārda dienas: Ija, Lenora, Nora
Sākuma lapa » Latvijas zīmoli » Latvijas produkts: Jo vairāk izmantosim vietējos produktus - jo labāk dzīvosim
Latvijas produkts: Jo vairāk izmantosim vietējos produktus - jo labāk dzīvosim
Autors: Zane Grodiņa/ BIZNESS.LV / 15. novembris 2013, 16:24
Tuvojoties brīdim, kad mūsu naudas makos redzēsim vien tikai eiro, jūtama neliela sabiedrības depresija. Birojs „Latvijas produkts” ir pārliecināts – jo vairāk izmantosim vietējos produktus – jo labāk dzīvosim, tādējādi, izceļot pašmāju ražotājus, tradīcijas un neaizmirstot, ka ir lietas, ko mums nevarēs atņemt – darba sparu un produktu kvalitāti, ko nespēj piedāvāt neviena cita Eiropas valsts.


Šobrīd, sākoties valsts jubilejas mēnesim, “Latvijas Produkts” rīko vērienīgu kampaņu, kas ilgs līdz gada beigām, atgādinot iedzīvotājiem, ka mums ir ļoti daudz vietējo ražotāju un uzņēmumi vēl joprojām aicināti pieteikt dalību.

„Pēdējie divi mēneši ir brīdis pirms lielajām pārmaiņām. Drīz mums būs nepieciešams norēķināties ar naudu, kāda ir gandrīz visā Eiropā, tādējādi mazinot savu identitāti, bet mēs nevaram pazaudēt to, kas ir mūsu sirdīs. Mūsu biroja mērķis ir atgādināt un izcelt visu labo, ko spējam radīt paši, tādējādi pierādot, ka esam bagāta valsts ar savām vērtībām, tradīcijām un cilvēkiem, kas šeit dzīvo,” uzsver biroja „Latvijas produkts” pārstāve Ieva Rozenberga.

Lai vēl vairāk stiprinātu vietējos ražotājus un par viņu produktiem uzzinātu arvien lielāks skaits iedzīvotāju, birojs “Latvijas Produkts” pagarina kampaņu “Savējie!” līdz gada beigām, dodot iespēju pieteikties jaunus uzņēmumus. Jau šobrīd kampaņā piedalās tādi uzņēmumi kā Kurzemes gaļsaimnieks, Vidzemes maiznīca, Druvas saldējums, Saldus gotiņa, Dimdiņi, Mans piens, Latgales bekons, "Antaris" konditorejas fabrika "Mōra" un daudzi citi.

Informatīvās kampaņas “Savējie!” ietvaros tiek realizētas dažādas mārketinga un sabiedrisko attiecību, komunikācijas veicināšanas aktivitātes ar mērķi piesaistīt gan sabiedrības, gan mediju, gan arī noteiktu mērķa grupu uzmanību Latvijas produktiem, vietējiem ražotājiem, to produkcijas kvalitātei. Aktivitāšu laikā uzņēmumiem iespējams iesaistīties, par sevi pastāstot, parādot, kā arī piedāvājot savu produktu degustācijām un ne tikai. Kampaņas norises laikā aktivitātes iespējams paplašināt, pielāgojoties katra uzņēmuma vēlmēm, specifikai un iespējām.

Piedaloties biroja „Latvijas produkts” informatīvajā akcijā „Savējie!” uzņēmumi ne tikai gūs sajūtu, ka viņi ir liela un nozīmīga šīs valsts daļa, bet arī spēs izcelt savu vārdu starp citiem savas nozares uzņēmumiem.

Lai pieteiktos vietējo uzņēmumu informatīvajā kampaņā, interesenti tiek aicināti sūtīt pieteikumu brīvā formā uz e-pastu info@latvijasprodukts.lv vai sazināties ar biroju “Latvijas Produkts” pa telefonu +371 26831571
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Latvijas Produkts, Savējie!

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats