12. jūnijs, Sestdiena
Vārda dienas: Ija, Lenora, Nora
Sākuma lapa » Latvijas zīmoli » Latvijas produktus augstu novērtē visā pasaulē
Latvijas produktus augstu novērtē visā pasaulē
Autors: Andris Jurkevics / BIZNESS.LV / 4. oktobris 2013, 17:30
Arvien vairāk uzņēmumi, kas produkciju eksportē uz ārvalstīm, par vienu no sava tēla veidošanas būtiskiem elementiem atzīst produktu izcelsmes vietas apliecinājumu. Izvēloties produktus marķēt ar preču zīmi „Quality Product of Latvia”, produktiem tiek piešķirta kvalitātes zīme, jo, kā atzīst ražotāji, Latvijas preces un pakalpojumus ārvalstu pircēju novērtē.


„Kā esam novērojuši, veicot patērētāju pētījumus un novērojumus ārvalstīs – Vācijā un Zviedrijā – cilvēki pirms preces iegādes pārliecinās par tās izcelsmi. Latvija šajā ziņā izpelnījusies cilvēku labvēlību, jo tā tiek uzskatīta par zaļu, dabisku vidi, kur tiek ražoti kvalitatīvi un vērtīgi produkti. Ļoti labi ir tas, ka preču zīmi „Quality Product of Latvija” piešķir tikai produktiem, kas ne tikai var pierādīt savu izcelsmi, bet rūpīgi izvērtējot to kvalitāti. Lai Latvijas vārds pasaulē izskanētu pozitīvi,” atzīmē AS „Vidzemes Maiznīca” valdes priekšsēdētāja Ligita Liepiņa – Eglīte.

Uzņēmumu skaits, kas savā mārketinga komunikācijā izvēlas iekļaut arī preču zīmes „Quality Product of Latvia” izmantošanas tiesības, arvien pieaug. Īpaši pēdējo četru mēnešu laikā interese ir būtiski palielinājusies – saņemti vairāk nekā 20 interesentu zvanu un e-pastu nedēļā. „Esam patiesi priecīgi, ka ražotāji ir patriotiski noskaņoti, labprāt stāsta par savu izcelsmi, arī tiekoties ar klientiem ārvalstīs. Tā ir lieliska iespēja Latvijas tēla stiprināšanā un popularizēšanā. Ja pircējs var preci asociēt ar noteiktu valsti, tās vērtībām un tradīcijām, tas precei piešķir papildu vērtību un uzticamību. Uzņēmumi par to ir pārliecinājušies,” skaidro „Latvijas Zīmoli” pārstāve Kristīne Zeibote.

Lai uzzinātu vairāk un pieteiktu produktu preču zīmes “Quality Product of Latvija” saņemšanai, sazinieties ar Latvijas Eksportpadomi – 29550364, info@eksports.lv.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Kristīne Zeibote, Latvijas Zīmoli, Quality Product of Latvia

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats