12. jūnijs, Sestdiena
Vārda dienas: Ija, Lenora, Nora
Sākuma lapa » Latvijas zīmoli » Birojs Latvijas produkts ar vērienīgu kampaņu Savējie! mēneša garumā atzīmēs valsts proklamēšanas gadadienu
Birojs Latvijas produkts ar vērienīgu kampaņu Savējie! mēneša garumā atzīmēs valsts proklamēšanas gadadienu
Autors: Zane Grodiņa/ BIZNESS.LV / 4. oktobris 2013, 16:29
Birojs “Latvijas Produkts” mēneša garumā no 1.-30.novembrim ar vērienīgu kampaņu atzīmēs Latvijas proklamēšanas gadadienu. Uzņēmumi aicināti iesaistīties apjomīgās mārketinga aktivitātēs, kas veidotas ar mērķi izcelt un popularizēt vietējās preces un pakalpojumus, to kvalitāti un pieejamību.


Informatīvās kampaņas “Savējie!” ietvaros plānots realizēt dažādas mārketinga un sabiedrisko attiecību, komunikācijas veicināšanas aktivitātes ar mērķi piesaistīt gan sabiedrības, gan mediju, gan arī noteiktu mērķa grupu uzmanību Latvijas produktiem, vietējiem ražotājiem, to produkcijas kvalitātei. Aktivitāšu laikā uzņēmumiem iespējams iesaistīties, par sevi pastāstot, parādot, kā arī piedāvājot savu produktu degustācijām un ne tikai. Kampaņas norises laikā aktivitātes iespējams paplašināt, pielāgojoties katra uzņēmuma vēlmēm, specifikai un iespējām.

Piedaloties biroja „Latvijas produkts” informatīvajā akcijā „Savējie!” uzņēmumi ne tikai gūs sajūtu, ka viņi ir liela un nozīmīga šīs valsts daļa, bet arī spēs izcelt savu vārdu starp citiem savas nozares uzņēmumiem.

„Rudens ir kārtējais pārmaiņu laiks, kad vēl pēdējos augļus un dārzeņus varam ņemt no piemājas dārziņa vai tirgū, kad tirdzniecībā parādās pašadīti cimdi un cepures, kad ģimenes dodas kopīgos braucienos uz kādu skaistu Latvijas vietu, lai atpūstos no pelēcīgās lielpilsētas un laiks, kad mūsu valsts svin svētkus. Šis ir laiks, kad iedzīvotājiem ir jāatgādina par to, ka viss labais ir pieejams tepat- mūsu plašumos, pie mūsu pašmāju ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem. Ar šīs kampaņas palīdzību gribam likt noticēt un mīlēt mūsu valsti vēl spēcīgāk,” stāsta biroja „Latvijas produkts” pārstāve Ieva Rozenberga.

Lai pieteiktos vietējo uzņēmumu informatīvajā kampaņā, interesenti tiek aicināti sūtīt pieteikumu brīvā formā uz e-pastu info@latvijasprodukts.lv vai neskaidrību gadījumā sazināties ar biroju “Latvijas Produkts” pa telefonu +371 26831571
Diskusija par rakstu (0) , Latvijas produkts, savējie

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats