12. jūnijs, Sestdiena
Vārda dienas: Ija, Lenora, Nora
Sākuma lapa » Latvijas zīmoli » Uzņēmumi aicināti kļūt par Savējiem, piedaloties apjomīgā informatīvā kampaņā
Uzņēmumi aicināti kļūt par Savējiem, piedaloties apjomīgā informatīvā kampaņā
Autors: Kate Namniece, BIZNESS.LV / 16. jūlijs 2013, 17:22
Jau no 1.augusta birojs „Latvijas produkts” rīkos īpašu vietējo uzņēmumu informatīvo kampaņu „Savējie!”, kas veidota ar mērķi izcelt un popularizēt vietējās preces un pakalpojumus, to kvalitāti un pieejamību.


Informatīvās kampaņas “Savējie!” ietvaros plānots realizēt dažādas mārketinga un sabiedrisko attiecību, komunikācijas veicināšanas aktivitātes ar mērķi piesaistīt gan sabiedrības, gan mediju, gan arī noteiktu mērķa grupu uzmanību Latvijas produktiem, vietējiem ražotājiem, to produkcijas kvalitātei. Aktivitāšu laikā uzņēmumiem iespējams iesaistīties, par sevi pastāstot, parādot, kā arī piedāvājot savu produktu degustācijām un ne tikai. Kampaņas norises laikā aktivitātes iespējams paplašināt, pielāgojoties katra uzņēmuma vēlmēm, specifikai un iespējām.

Paredzēts, ka kampaņa sāksies 1. augustā un norisināsies bez termiņa. Tās ietvaros plānots nodrošināt pastiprinātu publicitāti medijos, kā arī organizēt pasākumus, akcijas, kuru laikā sabiedrība tiktu iepazīstināta ar plašo Latvijas produktu klāstu. Akcijas dalībnieki tiks apkopoti īpaši izveidotā mājaslapā – www.savejie.lv

Piedaloties biroja „Latvijas produkts” informatīvajā akcijā „Savējie!” uzņēmumi ne tikai gūs sajūtu, ka viņi ir liela un nozīmīga šīs valsts daļa, bet arī spēs izcelt savu vārdu starp citiem savas nozares uzņēmumiem. 

Kampaņas dalībniekiem būs iespēja piedalīties „Latvijas produkts” īpašajos gadatirgos un izstādēs, piemēram, gadatirgus “Riga Food 2013” laikā, tāpat arī tiks nodrošināts plašs publicitātes atbalsts. Uzņēmumi varēs izvietot reklāmu interneta portālos un tiks veidotas publikācijas par katru uzņēmumu, izcelti tā produktu svarīgākie akcenti un paša uzņēmuma tālākās attīstības iespējas. 

Tāpat uzņēmumiem būs iespēja iepazīstināt ar saviem produktiem sociālo tīklu lietotājus. Kā rāda iepriekšējo gadu pieredze, interese par uzņēmumu produkciju pēc dažādiem konkursiem un akcijām sociālajos tīklos strauji pieaug. Interesentiem būs iespēja ne tikai iepazīt kampaņas dalībnieku produktus, bet arī uzzināt jaunu
informāciju par tiem un nozari kopumā.

Katrs kampaņas dalībnieks, kas atbildīs noteiktajiem kritērijiem, var saņemt preču zīmi „Latvijas produkts” un / vai „Dabīgs produkts” un / vai “Quality Product of Latvia”, tādējādi informējot patērētājus Latvijā un ārvalstīs par savas preces izcelsmi un kvalitāti.

Lai pieteiktos vietējo uzņēmumu informatīvajā kampaņā, interesenti tiek aicināti sūtīt pieteikumu brīvā formā uz e-pastu info@latvijasprodukts.lv vai neskaidrību gadījumā sazināties ar biroju “Latvijas Produkts” pa telefonu +371 26831571Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: akcija, informatīvā kampaņa, kampaņa uzņēmējiem, Latvijas produkts, mārketinga kampaņa, sabiedrisko attiecību kampaņa, savējie, Uzņēmējdarbība, uzņēmējdarbības akcija, Uzņēmēji

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats