12. jūnijs, Sestdiena
Vārda dienas: Ija, Lenora, Nora
Sākuma lapa » Latvijas zīmoli » Kiro Cosmetics produktiem piešķir preču zīmi Dabīgs produkts
Kiro Cosmetics produktiem piešķir preču zīmi Dabīgs produkts
Autors: Jānis Lācis / BIZNESS.LV / 5. marts 2013, 14:00
Kosmētikas ražotājam “Kiro Cosmetics” piešķirta preču zīme “Dabīgs produkts”, tādējādi apliecinot kompānijas ražotās kosmētikas augsto kvalitāti un dabīgo izcelsmi. 


“Dabīgs produkts” preču zīme apliecina produktu atbilstību kritērijiem, tie nesatur kaitīgās piedevas, kā arī to ražošana atbilst prasībām - apkārtējā vide un ražošanas process neatstāj negatīvu ietekmi uz produkta kvalitāti un dabiskumu. 

“Kiro Cosmetics” kosmētika nesatur ūdeni, tādējādi tas ļauj atteikties no pilnīgi visiem sintētiskajiem konservantiem, kas nepieciešami, lai spētu nodrošināt ūdens saturošās produkcijas uzglabāšanu. 

“Pasaulē 100% organisku un dabīgu kosmētiku ir maz – kopumā aptuveni 90% kosmētikas galvenā sastāvdaļa parasti ir ūdens. Lai sajauktu ūdeni ar eļļu un citām aktīvajām vielām uz eļļas bāzes, nepieciešami emulgatori, savukārt, lai padarītu šo emulsiju viendabīgu un tā nedalītos frakcijās, vajadzīgi stabilizatori, bet, lai visa šī masa nebojātos, nepieciešami konservanti. “Kiro Cosmetics” sastāvā ūdens nav, un mūsu produkti sastāv no pirmā spieduma dabiskām eļļām, ekstraktiem, augu un aļģu pulveriem, kas uztur ādu veselīgu un skaistu. Esam priecīgi par preču zīmes “Dabīgs produkts” saņemšanu, kas mūsu klientiem tādējādi tikai vēl vairāk apliecina mūsu produktu dabīgo izcelsmi un sastāvu, ” norāda “Kiro Cosmetics” pārstāve Signe Audijāne.

“Kiro Cosmetics” organiskajā ūdeni nesaturošā kosmētikā izmantotas augstas kvalitātes aukstā spieduma dabīgās eļļas, kuru īpašības līdzīgas ādas tauku sekrētam, tādējādi nevēlamas ādas reakcijas samazinās gandrīz līdz nulles varbūtībai, un kā rezultātā saglabājas izejvielu vērtīgās īpašības un kvalitāte. “Kiro Cosmetics” kosmētikas ražošanas procesā neizmanto augstu temperatūru. Tiek izmantotas tikai augu izcelsmes sastāvdaļas un tikai pirmā, aukstā spieduma eļļas.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Dabīgs produkts, Kiro Cosmetics

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats