21. jūnijs, Piektdiena
Vārda dienas: Egita, Emīls, Monvīds
Sākuma lapa » Latvijas zīmoli » Beauty Shop produktiem piešķir preču zīmi Dabīgs produkts
Beauty Shop produktiem piešķir preču zīmi Dabīgs produkts
Autors: Zane Grodiņa/ BIZNESS.LV / 12. decembris 2012, 18:12
Kosmētikas ražotājam "Beauty Shop" ir piešķirta preču zīme “Dabīgs produkts”, tādējādi vēršot uzmanību uz kompānijas piedāvātās kosmētikas dabīgo izcelsmi un augsto kvalitāti.


“Dabīgs produkts” preču zīme apliecina produktu atbilstību kritērijiem, tie nesatur kaitīgās piedevas, kā arī to ražošana atbilst prasībām - apkārtējā vide un ražošanas process neatstāj negatīvu ietekmi uz produkta kvalitāti un dabiskumu.

"Beauty Shop" produkcija ir ar rokām darināta dabiskā kosmētika sejai, ķermenim un vannošanai. Tās sastāvā tiek izmantotas augstas kvalitātes sastāvdaļas, saturot ādai nepieciešamos vitamīnus un minerālus.

“Šobrīd dzīvojam laikmetā, kad kvalitātei ne vienmēr tiek pievērsta pietiekoši liela nozīme – galvenais ir visu iegūt ātri, un reti kuru interesē, kādā ceļā. Tas attiecas gan uz pārtiku, dzērieniem, kā arī kosmētiku. Tieši tādēļ esam priecīgi, ka mūsu ražotajai kosmētikai ir piešķirta precu zīme “Dabīgs produkts”, tādējādi pierādot, ka tā guvusi atzinību kā dabīgs, kvalitatīvs un augstvērtīgs produkts. Šī preču zīme ļaus arī mūsu produkciju labāk ievērot starp citiem kosmētikas izstrādājumiem,” prieku par piešķirto preču zīmi pauž "Beauty Shop" pārstāve Elena Ius.

“Latvijas iedzīvotājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi, ieejot veikalā, atpazīs un varēs izvēlēties produktus, kas ir dabīgi un kas nenodarīs kaitējumu veselībai. Prieks, ka Latvijā ir šādi uzņēmumi, kas domā par pircēju labklājību, pieliek visas pūles, lai saražotu kvalitatīvus, veselīgus produktus no vietējām izejvielām un ļauj par to uzzināt, atbilstoši marķējot produkciju,” atzīmē biroja “Dabīgs Produkts” projektu vadītāja Ieva Rozenberga.

"Beauty Shop" piedāvā dabiskās ēteriskās un barojošās eļļas sejai un ķermenim, ķermeņa sviestus un skrubjus, lūpu balzāmus, ķermeņa pieniņus, sāls un burbuļojošās bumbas vannām, kā arī vannas un pirts piederumus.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Beauty Shop, Dabīgs produkts, Elena Ius

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats