29. novembris, Pirmdiena
Vārda dienas: Ignats
Sākuma lapa » Izglītība, kursi, semināri » Biroja vadītāji aicināti pieteikties 12 mēnešu apmācībām ar līdzfinansējumu
Biroja vadītāji aicināti pieteikties 12 mēnešu apmācībām ar līdzfinansējumu
Autors: Publicitātes materiāls / 7. augusts 2015, 13:31
Ikvienā uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa ir tā darbinieki, kas ir ne tikai lielākā uzņēmuma vērtība, bet arī galvenais priekšnosacījums veiksmīgai mērķu sasniegšanai.


Viena no svarīgākajām ir biroja vadītāja loma, kas uzņēmumā ir nenovērtējama, proti, viņa pārziņā ir ne tikai informācijas sagatavošana, informācijas aprites organizēšana, uzņēmuma dokumentācijas pārzināšana, problēmu identificēšana un formulēšana, vadības konsultēšana par iespējamiem risinājumiem, piedalīšanās projektu izstrādāšanā un koordinēšanā, darbu izpildes termiņu kontrolēšana un saskaņošana, bet arī uzņēmuma (iestādes, organizācijas u.c.) pārstāvēšana klientiem un sadarbības partneriem, kā arī citu darbinieku motivēšana.

Lai veiksmīgi un ar pārliecību vadītu visus šos procesus, biznesa apmācību centrs "Biznesa Akadēmija" organizē īpašu biznesa apmācību kursu esošajiem un topošajiem biroja vadītājiem – "Biroja vadītāju akadēmija: lietvedība, psiholoģija, mārketings, attiecības ar klientiem un kolēģiem jeb kā biroja vadītājam kļūt par uzņēmuma dvēseli".

Biroja vadītāja uzdevums ir kļūt par uzņēmuma svarīgāko spēcīgāko posmu, taču tas nav iespējams bez visaptverošām zināšanām lietvedībā, psiholoģijā, mārketingā, klientu servisā un iekšējā komunikācijā. Līdz ar to ikviens biroja vadītājs aicināt apmeklēt apmācības, kuru mērķis ir sniegt nepieciešamās zināšanas, lai veidotu vai atsvaidzinātu prasmes organizēt biroja dokumentu pārvaldību (lietvedību), kā arī veicinātu patīkamu un profesionālu klientu apkalpošanu, pozitīvu personāla savstarpējo komunikāciju, stresa situāciju izvērtēšanu, uzņēmuma izaugsmes iespēju apzināšanu un tiekšanos pēc panākumiem, jo bez šiem faktoriem biroja administratora darbs nav iedomājams.

"Mūsdienās neviens uzņēmums nespēj attīstīties bez biroja vadītāja ieguldījuma, kas dažkārt tik tiešām ir nenovērtējams. Ja paskatāmies, biroja vadītājs ir cilvēks, kurš nodrošina, plāno, koordinē un vada biroja darbu, līdz ar to viņš ir ne tikai palīgs uzņēmuma vadībai un darbiniekiem, bet arī spēlē galveno lomu komunikācijā ar klientiem, risina problēmjautājumus un gādā, lai uzņēmuma ikdienas darbs rit enerģiski un veiksmīgi. Taču kā ikvienam, arī biroja vadītājiem nepieciešams sekot mūsdienas straujajai un mainīgajai biznesa videi, uzzinot jaunākās tendences darbā ar dokumentiem un cilvēkiem, " norāda biznesa trenere, pārdošanas un klientu servisa vadības speciāliste Egita Sproģe.

Biznesa apmācību kurss, kas ilgs 12 mēnešus, piedāvās apmeklēt divpadsmit praktiskos seminārus pie biznesa ekspertes un lektores Egitas Sproģes. Apmācības notiks Rīgas centrā katra mēneša otrajā otrdienā, sākot ar 11. augustu, no plkst. 10:30 līdz 14:30.

Plašāku informāciju un pieteikuma formu skatiet:http://fluidsurveys.com/s/biroja-vaditaju-akademija/Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: apmācības, biroja vadītāju kursi, Biznesa akadēmija, Uzņēmējdarbība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats