19. janvāris, Otrdiena
Vārda dienas: Alnis, Andulis
Sākuma lapa » Finanšu tirgus » Čeku loterija: VID oktobrī izvērtēs visus čekus, lai atrastu negodprātīgos uzņēmējus
Čeku loterija: VID oktobrī izvērtēs visus čekus, lai atrastu negodprātīgos uzņēmējus
Autors: Anete Jansone, BIZNESS.LV / 28. augusts 2019, 13:52
Valsts ieņēmumu dienests (VID) oktobrī izvērtēsim visus čekus, lai atrastu iespējamas negodprātīgas rīcības no uzņēmēju puses.Šorīt intervijā LNT raidījumā “900” VID vadītāja Ieva Jaunzeme atzina, ka oktobrī būs kopsavilkums. “Mums šobrīd ir svarīgi sadalīt ienākušos čekus pa šašiju numuriem, un skatīties, kas paliek pāri,” skaidroja VID vadītāja, norādot, ka šobrīd notiek informācijas vākšana.

Savukārt runājot par to, ka VID čeku loterijas mājas lapā internetā jau piektdien, 9. augustā, tika publiskojis čeku loterijas uzvarētājus, kaut izlozei gan vēl bija jānotiek vien svētdien, 11. augustā, Jaunzeme uzsvēra, ka “neviens netika apkrāts”, bet problēma bija tajā, ka zuda pārsteiguma moments. “Pēc likuma tā izloze arī notika piektdiena,” piebilda VID vadītāja.

Kā zināms, kopš šī gada 11.augusta ir zināmi pirmās čeku loterijas izlozes rezultāti. Pieteikties laimētajai balvai var elektroniski, izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS), gan ierodoties klātienē jebkurā no VID klientu apkalpošanas centriem visā Latvijā un iesūtot skenētā veidā vai uzrādot klātienē laimīgā čeka oriģinālu.

No pirmajai “Čeku loterijas” izlozei reģistrētajiem 1 731 070 čekiem izlozēta viena naudas balva 10 000 eiro vērtībā, trīs naudas balvas 5000 eiro vērtībā, 50 naudas balvas 100 eiro vērtībā, kā arī 72 Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku balvas, kuru vidū bija dāvanu kartes, pakalpojumi un dažādas praktiski noderīgas lietas.

Čeku reģistrēšana loterijai joprojām turpinās. Vēl līdz pat šī gada 5. septembrim (ieskaitot) var reģistrēt čekus, kvītis un biļetes, kas saņemtas augusta mēnesī par dažādām precēm un pakalpojumiem vismaz 5 eiro vērtībā.

Čeku loterijā ik mēnesi tiks izspēlētas 54 naudas balvas, kā arī dažāda apmēra gada balvas. Tāpat būs iespējams piedalīties Padziļinātas sadarbības programmas dalībnieku sarūpēto papildu balvu izlozē. Augusta čeku izlozei, kuras rezultāti būs zināmi šī gada 8. septembrī, 54 papildu balvas pieteikuši 15 uzņēmumi. Patlaban VID aicina Padziļinātās sadarbības programmas dalībniekus vēl šodien, 22. augustā, pieteikt savas balvas septembra čeku izlozei, kas notiks 13. oktobrī.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats