Ziedonis Caune
pašvaldības
Pievienots 2012 gada 26. maijā | 0 komentāri
Izvērtējot dažādus viedokļus par jaunās Kalnciema vidusskolas sporta halles būvniecību rodas gandarījums. Cilvēkos jūtams prieks par to, ko Jelgavas novads ir paveicis līdz šim un kas vēl tiek plānots. Jauna sporta halles būvniecība, soliņu izveide zaļajā zonā vai gluži vienkāršs rokasspiediens no pagasta iedzīvotāja ir tas, kas man kā novada vadītājam liek sirdij pukstēt straujāk. Ir paveiktie darbi un ir arī to novērtējums.
Pievienots 2011 gada 16. septembrī | 0 komentāri
Jau šodien var teikt, ka Jelgavas novada attīstībā iestājies jauns posms. Tiek attīstīta komunikācija ar iedzīvotājiem, tiek risināti dažādi problēmjautājumi, rīkoti semināri uzņēmējiem, tiks izsniegtas stipendijas studentiem. Ir sācies jauns un ražīgs darba cēliens.
Pievienots 2011 gada 6. augustā | 0 komentāri
Sociālo dienestu ikdiena ir ļoti saspringta. Tiem jāizzina iedzīvotāju sociālais stāvoklis, iemesli un jāmeklē iespējamā palīdzība, tomēr nereti iedzīvotājiem svarīgākais aspekts ir sociālo darbinieku prasme uzklausīt un saprast, veltīt laiku arī reālajai ikdienai un notikušajām likstām.
Pievienots 2011 gada 14. jūlijā | 0 komentāri
Šī diena, tāpat kā visas iepriekšējās, bija darba pilnas, tomēr saņēmu ļoti interesantu informāciju e-pastā, ka novada jaunieši apjautājuši vietējos iedzīvotājus par domes un manu darbu, kā arī internetā publicējuši vairākus video ar novadnieku vērtējumu.

Pievienots 2011 gada 12. jūlijā | 0 komentāri
Esmu gandarīts, ka Jelgavas novada ļaudis, atsaucoties uz manu aicinājumu, jau izrāda aktivitāti savu viedokļu paušanā, iesaistās diskusijās un darbojas novada nākotnes veidošanā. Šonedēļ pašvaldība piešķīrusi telpas pirmās, bet noteikti ne pēdējās šādas iedzīvotāju sapulces organizēšanai.
Pievienots 2011 gada 9. jūlijā | 0 komentāri
Atsaucoties uz tautā cienītās un mīlētās dzejnieces un dramaturģes Māras Zālītes vakar pausto viedokli žurnālam “IR” par to, ka angažētus žurnālistus jāsauc pie atbildības, vēlos paust atbalstu šai domai un iniciēt jautājuma izskatīšanu augstākās instancēs, kā arī mudināt sabiedrību nebūt vienaldzīgiem. 
Par autoru
Jelgavas novada domes priekšsēdētājs
Reklāma