Vladislavs Mironovs
AS GE Money atklātais pensiju fonds izpilddirektors
Pievienots 2009 gada 3. martā | 3 komentāri
Tieši tagad, kad šķiet, ka neko nevar saplānot, vajag plānot, jo pensijā ikviens no mums dosies tikpat droši, kā mēs iekļuvām pieaugušo kārtā. Šos procesus akciju tirgu svārstības neietekmēs. Un ir piecas lietas, par kurām vajadzētu ne vien domāt, bet arī, kuras var īstenot dzīvē, lai arī tad, kad Tavas aktīvās darba gaitas būs beigušās, dzīve būtu skaista.
Pievienots 2009 gada 19. janvārī | 0 komentāri
Jebkura pensiju plāna ienesīgums ir jāvērtē ilgtermiņā, bet arī turpmāk ekonomiskā situācija būs saspringta. Tādēļ ļoti būtiski veidot klientu uzticību un ne tikai pārvaldītājam, bet sistēmai kopumā.
Pievienots 2008 gada 22. jūlijā | 1 komentārs

Nenoliedzami cilvēki gadu, gadsimtu un gadu tūkstošu gaitā ir kļuvuši zinošāki un prātīgāki, izmantotās tehnoloģijas attīstītākas, veselības aprūpe un diagnostika proaktīvāka un līdz ar to dzīves kvalitāte nesalīdzināmi augstāka. Taču šīs pozitīvās tendences vienlaikus ir arī ir citu, ne tik pozitīvu virzienu cēlonis.

Pievienots 2008 gada 14. jūlijā | 1 komentārs

Pēdējo gadu Latvijā aktuālākā tēma ir inflācija un tās radītās sekas – par to runā visi un vienlaikus tas daudzus jau ir nogurdinājis. Daudz tiek runāts arī par nepieciešamību veidot uzkrājumus, taču mazāk tiek runāts par to, kur un kā būtu izdevīgāk ieguldīt naudu, faktiski, mazāk ir šis skaidrojošais un izglītojošais darbs.

Par autoru
AS GE Money atklātais pensiju fonds izpilddirekto ...
Vairāk
Reklāma