Roberts Zīle
politika, finanses
Pievienots 2017 gada 6. oktobrī | 0 komentāri
Eiropas Savienības "mainstream" politiskā nostāja ir nepārprotama. Spānijas likumi – demokrātiskas valsts pieņemti – var tikt grozīti, bet, kamēr tie ir tādi, kādi tie ir, tikmēr tā ir Spānijas "iekšējā lieta" un "mēs – eiropieši" stingri atbalstām Spānijas valdību.
Pievienots 2017 gada 30. martā | 0 komentāri
Kādā nākamā 2018. gada (visticamāk) oktobra vakarā pēc ilgas diskusijas Eiropas Padomē Latvijas ārlietu ministrs tiek deleģēts sabiedrībai atklāt pusotru gadu ilgušo sarunu iznākumu par Lielbritānijas izstāšanos no ES. 
Pievienots 2017 gada 15. februārī | 0 komentāri
Bijušais Beļģijas premjers, tagadējais Eiropas liberāļu priekšnieks Gijs Verhofštats daudzus politikas sekotājus jau ir pieradinājis pie savas ārišķīgās un nereti agresīvās manieres, kas tik un tā nespēj glābt Eiropas Parlamenta liberāļu frakciju no tās ietekmes mazināšanās pēdējos gados.
Pievienots 2016 gada 11. oktobrī | 0 komentāri
Ir pagājis vairāk nekā gads kopš izdaudzinātais 315 miljardu lielais Eiropas Stratēģisko investīciju fonds (EFSI) jeb tā saucamais Junkera plāns uzsācis darbību. Kā septembra vidū uzsvēra pats Eiropas Komisijas priekšsēdētājs savā "Par Stāvokli Savienībā" ikgadējā uzrunā Eiropas Parlamentam, "mūsu Eiropas Investīciju plāns Eiropā darbojās labāk, nekā cilvēki gaidīja." No savas puses varu teikt, ka tas funkcionē tieši tā, kā es to paredzēju vēl pirms tā darbības sākuma - būtībā netaisnīgi un nepareizi.
Pievienots 2011 gada 15. februārī | 0 komentāri
Šodien Eiropas Parlaments (EP) pieņēma jaunu regulu, kas nodrošinās tiesības autobusu pasažieriem. Jaunā regula paredz, ka pasažieriem, kuri ceļo ar autobusiem un maršruta garums ir vismaz 250 km, būs tiesības no pārvadātājiem saņemt vairāk informācijas un palīdzību, kā arī kompensācijas brauciena atcelšanas vai kavēšanās gadījumos, satiksmes negadījuma vai bojātas bagāžas gadījumos.
Par autoru
Eiropas Parlamenta deputāts, Eiropas Konservatīv ...
Vairāk
Reklāma