Maija Miesniece
uzņēmējdarbība, finanses
Veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību - katra pienākums
Pievienots 2012 gada 20. martā | 0 komentāri
Drukāt
Veiksmīga uzņēmējdarbība ir pamats stabilai nākotnei un attīstībai. Nākotnes balsti ir ikviens no mums un tās attīstībai ir jāpieliek pūles, zināšanas un mērķi, tas ir katra pienākums.

Kā viena no iespējām kā veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību ir izglītība. Tā liek pamatus katram uzņēmumam, dod iespēju ģenerēt jaunas idejas un pamatot lēmumus. „Nordic Finance” par savu pienākumu izvirzījis uzņēmēju atbalstu, līdzfinansējot biznesa semināru ciklu, kas veicina pārdošanas, mārketinga, reklāmas un psiholoģijas zinības.

Stabili un uz attīstību vērsti uzņēmumi ir Latvijas nākotne. Arī mūsu uzņēmuma darbība tiek balstīta uz kompāniju nākotnes potenciāla izvērtēšanu, lai izlemtu vai varam iesaistīties projektu kreditēšanā, tādēļ vēlamies dot ieguldījumu uzņēmējdarbības vides stiprināšanā kopumā.

Lai atbalstītu un palīdzētu uzņēmējiem, „Nordic Finance” sniedz līdzfinansējumu biznesa psihologa Jāņa Rozes vadītajiem semināriem un meistarklašu ciklam “101 iespēja Jūsu biznesa straujai izaugsmei: kā gūt būtiskus panākumus pat dažu mēnešu laikā”, kuros tiks pārrunāti sekojoši jautājumi: Rezultatīvā pārdošana – kādi kreatīvie risinājumi ļauj nopelnīt vairāk; Efektīvu sarunu vadīšanas māksla – kā sasniegt vajadzīgos rezultātus pārrunās; Psiholoģija reklāmā un mārketingā – ātrākais ceļš uz klientu prātiem; Nepārtrauktā pārdošana un tās elementu integrācija uzņēmuma darbībā, kā arī Inovācijas uzņēmuma mārketingā un pārdošanas sistēmā – kā sasniegt “saldākos augļus” jau rīt.

Lai gan mūsu atbalsts uzņēmējiem, līdzfinansējot semināru ciklu, ir tikai neliels darbs no visa, kas būtu nepieciešams, bet darām to ar lielu ticību uzņēmējdarbības veiksmīgai attīstībai un izaugsmei.

Vairāk par semināru ciklu iespējams uzzināt: http://www.ejuz.lv/biznesaseminars

Komentāri:
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Tavs komentārs:
Par autoru
Starptautiskās finanšu kompānijas "Nordic Finan ...
Vairāk
Reklāma