Klāvs Olšteins
Politika
Pievienots 2011 gada 19. oktobrī | 0 komentāri
Ar šo daru zināmu, ka masu medijos izskanējusī informācija par atsevišķu neatkarīgās grupas deputātu iespējamo mandātu nolikšanu ir neprecīzi interpretēta.
Pievienots 2010 gada 15. septembrī | 0 komentāri
Ministru prezidents Andris Šķēle 1997.gadā, privatizācijai nododot uzņēmumu AS Latvijas Gāze, jaunveidojamai akciju sabiedrībai vārda tiešā nozīmē uzdāvināja vienu no ienesīgākajām valsts dabas resursu un rūpnieciskajām bagātībām — Inčukalna pazemes gāzes krātuvi, turpmāk – Inčukalna gāzes krātuve. Šķēle, privatizējot AS Latvijas Gāzi, valstij nodarījis vairāk kā 14 miljonu latu zaudējumus, ja mēs pieņemam, ka Latvijas valsts no Inčukalna gāzes krātuves ik gadus varētu iegūt vismaz 1 miljonu latu. Tiesībsargājošajām iestādēm ir jāizvērtē Šķēles atbildība par šo darījumu.
Pievienots 2010 gada 30. jūnijā | 0 komentāri
Līdzšinējā pieredze rāda, ka būvniecības gaita Latvijā no tās sākumstadijas līdz objekta nodošanai ekspluatācijā bijusi smagnēja un ilgstoša. Ir skaidrs, ka esošais Būvniecības likums ir novecojis. Pie tam kā vienā no saviem pētījumiem norāda Pasaules Banka – Latvijas problēma ir nesaprotamais un garais periods līdz būvatļaujas saņemšanai, kas rada pamatu koruptīvai videi.
Pievienots 2010 gada 15. jūnijā | 0 komentāri
Pirms apmēram viena gada Latvijas iedzīvotājiem kļuva pieejami līdzekļi no Eiropas Savienības daudzdzīvokļu ēku siltināšanai. Programma ir unikāla ar to, ka ieguvējs no tās var būt katrs daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājs personīgi – gan samazinot siltuma rēķinus, gan uzlabojot savu mājokli. 
Pievienots 2010 gada 24. maijā | 1 komentārs
Bieži tiek runāts, ka neskatoties uz to kādas partijas ir vai būs Latvijā pie varas, tieši uzņēmēji būs galvenais, spēks, kas spēs panākt Latvijas valsts ekonomisko atkopšanos un augšupeju. Es tam lielā mērā varu piekrist, jo uzskatu, ka tieši uzņēmēji būs tie, kas radīs jaunas darba vietas. Valstij ir jārada uzņēmējdarbībai labvēlīga vide, netraucējot uzņēmējiem darboties.
Pievienots 2010 gada 1. aprīlī | 1 komentārs
Jelgavas novada Zaļenieku zemnieku saimniecībā "Mežacīruļi" pagājušās nedēļas nogalē atklāja otru biogāzes ražotni Latvijā, ar jaudu viens megavats.  Biogāzes iegūšanai tiks izmantoti kūtsmēsli un dažādi lauksaimnieciskajā ražošanā radušies pārpalikumi - kukurūzas salmi, zāles atgriezumi un citi.
Pievienots 2010 gada 5. februārī | 2 komentāri
Atjaunojamā enerģija nākamajos gados būs Latvijas prioritāte numur viens. Šī joma nākamo 10 gadu laikā būs ekonomikas izaugsmes pamats. Iepriekšējā desmitgadē ekonomikas izaugsmes pamatā bija būvniecības sfēra, kas nu kā burbulis ir pārsprāgusi. Nākamajā gadu desmitā Latvijas zelts būs meklējams enerģētikā un atjaunojamos resursos. 
Par autoru
11. Saeimas deputāts
Reklāma