Jānis Urbanovičs
politika
Pievienots 2017 gada 16. februārī | 0 komentāri
Aizvadītie desmit gadi pasaulē ir pagājuši nepārejošas krīzes apstākļos. Krīze kā velns: tu viņu padzen ārā pa durvīm, bet viņš ielien atpakaļ namiņā pa skursteni. Krīze uzvelk dažādas maskas, dažādās vietā uz globusa tā uzbrūk cilvēkiem vai nu pa vienam atsevišķi, vai uzreiz daudziem. Krīze izēd tukšus vienkāršu ļaužu maciņus un izposta varenu banķieru kontus, sagandē valstu ekonomikas un pārvērš valdību cerības par nākotnes sapņu kapiem.
Pievienots 2016 gada 6. decembrī | 0 komentāri
"Valstī dzīvojot, to ir ļoti grūti zaudēt," rakstīja Makjavelli savā slavenākajā darbā. Ja viņš būtu dzīvs, varētu pats pārliecināties, kā kļūdījies. Taču daudzos citos jautājumos viņam gan var piekrist.
Pievienots 2016 gada 11. novembrī | 0 komentāri
Iemācīties nelīst tur, par ko nav nekāda priekšstata – svešos kariņos un politikā – tāda varētu būt mācība, kuru ņemt vērā Latvijas vadoņiem pēc ASV prezidenta vēlēšanu rezultātiem.
Pievienots 2011 gada 3. oktobrī | 2 komentāri
Pēdējā laikā vārda «okupācija» pieminēšanas biežums plašsaziņas līdzekļos pārsniedzis visus rekordus. Par vēstures pagātnes notikumiem raksta biežāk nekā par ekonomisko krīzi un valdības veidošanu. Apsveicot brīvu viedokļu apmaiņu jebkuros, pat visasākajos jautājumos, ar nožēlu gribu atzīmēt, ka reizēm uz šī viļņa, lai izskatītos krāšņāk, man tiek pierakstīti pilnīgi neiedomājami izteikumi.
Pievienots 2011 gada 10. maijā | 0 komentāri
Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 21. gadadienā 4. maijā mēs uzmanīgi sekojām līdzi Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas svinīgajai uzrunai deputātiem, valdībai un visai Latvijas sabiedrībai. Kaut arī tikai retais cerēja tajā atrast valsts ekonomiskās un morālās atveseļošanās recepti, emocionāli piepildītajos vārdos izdevās saklausīt kādu varbūt mazliet nokavētu, tomēr aktualitāti un pragmātismu nezaudējušu vēstījumu.
Pievienots 2011 gada 13. aprīlī | 1 komentārs
Nesen Latvijā pabija kārtējā starptautisko aizdevēju pārstāvju misija. Dažādības pēc uzslavējuši valdību par to pašu, par ko tā līdz šim tikusi bargi kritizēta, tas ir, par reālu reformu trūkumu ekonomiskās situācijas uzlabošanā, aizdevēji aizbrauca.
Pievienots 2011 gada 17. martā | 1 komentārs
Tā, īsumā, perspektīvu vērtē Krievijas Mūsdienu attīstības institūta (KMAI) eksperti.
Pievienots 2011 gada 10. martā | 2 komentāri
Atkal radikāļi Latvijas sabiedrību ievelk jaunā etniskas pretstāves posmā. Nacionālradikāļu uzbrukumi bilingvālajām skolām nav nekas jauns. Izbrīnu rada valdošo partiju nevēlēšanās paust skaidru nostāju un norobežoties no «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un Brīvibai»/LNNK provokācijas ar referendumu par Satversmes grozījumiem. Ja valdība patiesi vēlas valstī stabilitāti un sabiedrības integrāciju, tai ir skaidri jāpaziņo, ka tā noraida nacionālradikāļu ierosinājumu, un jāaicina Latvijas pilsoņi atturēties no dalības parakstu vākšanā.
Pievienots 2011 gada 18. februārī | 1 komentārs
Šodien vēsturiskā vizīte Latvijā viesojas Zviedrijas premjers Fredriks Reinfelts. Ņemot vērā Zviedrijas īpašo lomu Latvijas ekonomikā, abu valstu divpusējās attiecības pēdējos gados piedzīvojušas dažādus līkločus. Šodienas vizīte paver vēsturisku iespēju pāršķirt jaunu lapaspusi un vienoties par jaunu – ilgtspējīgāku – abu valstu sadarbības modeli Baltijas jūras ekonomiskās integrācijas procesa ietvaros.
Par autoru
Sociāldemokrātiskās partijas „Saskaņa” pri ...
Vairāk
Reklāma