Daunis Auers
Politikas zinātne
Pievienots 2017 gada 29. septembrī | 0 komentāri
"19. gs. bija impēriju laikmets, 20. gs. – nacionālo valstu laikmets, bet 21. gs. ir pilsētu laikmets." Sadiks Kāns (Sadiq Khan), Londonas mērs
Pievienots 2017 gada 30. maijā | 0 komentāri
Demogrāfiskās prognozes par Latvijas iedzīvotāju skaitu nākotnē izraisa bailes un galvassāpes. Piemēram, Apvienoto Nāciju Organizācija lēš, ka šī gadsimta beigās Latvijā būs vien 1,28 miljoni iedzīvotāju. 
Pievienots 2016 gada 3. oktobrī | 0 komentāri
Mareks Helme, Igaunijas VID (Igaunijas Nodokļu un muitas pārvaldes) vadītājs, šobrīd droši vien ir Latvijā populārākais igaunis. Viņš spīdoši uzstājās gadskārtējā domnīcas Certus forumā Mālpilī 23.septembrī, pārliecinoši izskaidrojot, kāpēc Igaunijas nodokļu ieņēmumi uz vienu iedzīvotāju ir lielāki nekā Latvijā, neskatoties uz zemāku nominālo nodokļa likmi un daudz mazāku VID darbinieku skaitu.
Pievienots 2016 gada 27. jūnijā | 0 komentāri
Jā, tas bija negaidīti. Briti ir nobalsojuši par izstāšanos no Eiropas Savienības, pametot iekšpolitiku apjukumā, ekonomiku grimstot, bet sabiedrību – sarūgtinātu un sašķeltu. Ir žēl redzēt Lielbritāniju aizejam, bet, iespējams, tā vietā, lai skumtu par Brexit rezultātiem, Latvijai vajadzētu palūkoties uz situāciju no skatupunkta "glāze ir līdz pusei pilna" un izmantot Brexit radītās iespējas.
Par autoru
LU asoc. profesors, Domnīca 'Certus'
Reklāma