Aivars Kalniņš
uzņēmējdarbība
Pievienots 2012 gada 2. februārī | 2 komentāri
Arvien tuvāk nāk datums, kad latviskumu cienošajai sabiedrības daļai noteikti būs jāiet uz referendumu un jāatbalsta latviešu valodas statuss šajā zemē. Par to, ka jāiet, šaubu nav.
Pievienots 2011 gada 21. decembrī | 0 komentāri
Visas noskaņas patlaban saistītas ar Ziemassvētkiem un tuvojošos jauno gadu. Vieni steidz atskaites rakstīt, citiem aktīvas tirgošanā laiks . Vēl citi gaida sniegu, jo slēpot tā gribas!
Pievienots 2011 gada 6. decembrī | 0 komentāri
Ziemassvētki tuvojas un visi ļaudis gaida Ziemassvētku brīnumus! Nu, ja ne brīnumu, tad vismaz mazu dāvanu mazā maisiņā zem mazas eglītes jau nu noteikti.
Pievienots 2011 gada 28. novembrī | 1 komentārs
Ziemassvētku tuvošanās, visas peripetijas ap kārtējo nobrukušo Latvijas banku, daudzu atskārsme, ka faktiski mūsu ekonomikā valda citi un lielajā kaimiņvalstī tronī atgriežas iepriekšējais valdnieks – tas viss rosina dziļākas pārdomas par Latvijas sabiedrības un ekonomikas nākotni. Tātad reizē arī par to cilvēku nākotni, kuri izvēlējušies mazo biznesu kā savas eksistences pamatu.
Pievienots 2011 gada 31. oktobrī | 0 komentāri
Latvijā vēl brīdi atpakaļ dažu personību sakarā avīzēs tika efektīvi pasniegtas „zirnekļa tīklu „ shēmas ar slepenām un pat aizliegtām korporatīvām saitēm. Ja vidusmēra cilvēks dzird par zirnekļa tīklu kāda ekonomikas vai sabiedrības attīstības jautājuma sakarā, tad attieksme bieži vien ir negatīva , jo „zirneklis” asociējas ar ko sliktu vai netīkamu. Arī vārds „klans” avīžu slejās, runājot kaut vai par Austrumu valstu nesenajām revolūcijām, nekādas patīkamas emocijas neraisa.
Pievienots 2011 gada 29. septembrī | 0 komentāri
Lasot partiju dokumentus pēdējo vēlēšanu gaisotnē, to ekonomiskos blokus, ir vērts aizdomāties. Latvijas ilgtermiņa vīzijas dokumentos, ko dažs tagadējais partiju aktīvists palīdzēja radīt, joprojām varam atrast vīziju, ka tālajā 2030 gadā Latvijā būs uz radošajiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem balstīta ekonomika un enerģētika. Atkal atgādinājums par to, uz kurieni virzāmies ilgtermiņa un uz kā vajadzētu balstīties valsts ekonomikai.
Pievienots 2011 gada 5. septembrī | 2 komentāri
Tikko Latvijas pilsētas piepildīja bērni ar ziediem un vecāku automašīnu rindas. Sācies mācību gads.
Pievienots 2011 gada 18. augustā | 1 komentārs
Sēžu Viļņas kafejnīcā , pie sienas liels ekrāns , skaidrā lietuviešu valodā Zviedru filma uz ekrāna . Domāju – ar ko tad mēs atšķiramies , šie tuvējie kaimiņi. Un ko no tā beidzot varam gūt sev un Latvijas uzņēmējdarbībai.
Pievienots 2011 gada 28. jūlijā | 1 komentārs
Šobrīd visas ieinteresētās puses atkal dzīvo priekšvēlēšanu gaidās. Ko darīt uzņēmējiem , kas tos sagaida , kādus jautājumus aktualizēt?
Pievienots 2011 gada 11. jūlijā | 1 komentārs
Ikdienā bieži sakām – nav problēma saražot, ir problēma pārdot. Frāze tiek izmantota tik bieži ,ka jau apnikusi.
Pievienots 2011 gada 16. jūnijā | 1 komentārs
Atkal un atkal nākas atgriezties pie izglītības tēmas, jo kur gan tos labos darbiniekus lai ņemam, ja ne tās pašas sistēmas sagatavotos.
Pievienots 2011 gada 2. maijā | 3 komentāri
Vadītājs no vadītāja atšķiras – to jau kā darbinieki daudzi ir paši uz savas ādas izjutuši iepriekšējā vai esošajā darba dzīvē. Un atšķirības brīžiem ir tik lielas, ka darbiniekam jāpieņem lēmums par aiziešanu no uzņēmuma.
Pievienots 2011 gada 30. martā | 1 komentārs
Strādājot ar uzņēmējiem un daudz kontaktējoties mazā un vidējā biznesa vidē , cilvēks ātri pamana to lielo atbildības nastu , kuru nes šo mazo biznesu īpašnieki un vadītāji. Grūtajos krīzes laikos viņi „ķepurojas” ar pārsteidzoši lielu izdzīvošanas vēlmi un pilnīgu atbildību par saviem lēmumiem. Paši pieņem lēmumus un paši atbild par sekām pilnībā.
Pievienots 2011 gada 13. martā | 2 komentāri
Valsts ilgtermiņa vīzijas dokumentos varam atrast sekojošas frāzes - 2030 gadā Latvijā būs sabiedrība , kas patērē atbildīgi , ir radoša, atvērta, gatava sadarboties, draudzīga un iecietīga pret ikvienu. Latvijā būs izteikti zaļa, inovatīva, uz radošajiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem balstīta ekonomika un enerģētika.
Par autoru
SIA JETA Izpilddirektors. Teorētiskā un praktisk ...
Vairāk
Reklāma