29. novembris, Pirmdiena
Vārda dienas: Ignats
Sākuma lapa » Biznesa Uzrāviens » Uzņēmumi atzinīgi novērtē attīstības programmu sniegtās iespējas uzņēmējdarbības veiksmīgas attīstības nodrošināšanai
Uzņēmumi atzinīgi novērtē attīstības programmu sniegtās iespējas uzņēmējdarbības veiksmīgas attīstības nodrošināšanai
Autors: Andris Jurkevics / BIZNESS.LV / 3. novembris 2013, 22:52
Veiksmīgai uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešama skaidra vīzija, profesionāla komanda un vienots mērķis.


Lai paaugstinātu uzņēmumu konkurētspēju un veicinātu to pārliecinošu ilgtermiņa attīstību, visbiežāk nepietiek ar vienas noteiktas jomas aktivizēšanu, nepieciešams komplekss izaugsmes plāns jeb attīstības programma, kas primāri ietver apmācības, konsultācijas un konkrētu darbību kopumu. Izmantojot „Biznesa uzrāviens” atbalsta programmu sniegtās iespējas, uzņēmumi atzīst, ka secīgi un pietiekoši intensīvi strādājot pie tām, neilgā laikā periodā ir iespējams sasniegt augstus rezultātus.

„Nevar salīdzināt to, kā strādāja mūsu uzņēmums vēl pirms neilga laika un, kur tas atrodas šobrīd. No sākuma neticējām, ka, neieguldot lielus līdzekļus, ir iespējams sasniegt tik ātru augšupeju. No sākuma apmeklējām seminārus, kur nostiprinājām teorētisko bāzi un, kur radās jaunas idejas, pēc tam bija iespēja šīs idejas, apspriežoties ar profesionāļiem, realizēt. Eksperti mums izstāstīja kā labāk rīkoties, kādi būs nākamie pieci soļi un kā mums jāvērtē apkārtējā situācija. Šobrīd jau spējam strādāt individuāli un redzam kā mūsu uzņēmuma peļņa un klientu apmierinātība strauji pieaug,” stāsta mēbeļu tirdzniecības pārstāvis Imants Vālodze.

Biznesa izglītības centrs „Biznesa Akadēmija” izstrādājis piecas attīstības programmas, kuras uzņēmumiem pieejamas ar Ls 1000 līdzfinansējumu, tādējādi akcentējot svarīgākās nozares -biznesa stratēģija un vadība, inovācijas konkurētspējas stiprināšanai, efektīva pārdošana un tās vadība, radoša mārketinga komunikācija (tirgus izpēte, mārketings, reklāma, PR), personāla vadība un komandas motivācija.  

„Veiksmīgai attīstībai nepietiek tikai ar teoriju, bet ir nepieciešama arī prakse, jo tikai tādā veidā ir iespējams gūt rezultātus, kas atspoguļosies reālā peļņā un uzņēmuma attīstībā. Esam sastādījuši piecas attīstības programmas, kas jau šobrīd sniedz acīmredzamu rezultātu vairākiem Latvijas uzņēmumiem. Šo programmu ietvaros profesionāli eksperti strādā ar katru uzņēmumu individuāli, izanalizējot veiksmes un neveiksmes, plānojot tālāko virzību un panākot rezultātu, ar kuru būs apmierināts gan uzņēmums, gan tā klienti,” stāsta Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centra (LUAC) pārstāvis Kaspars Vītoliņš.

Vairāk informācijas par programmu interneta vietnē – www.biznesauzraviens.lv sadaļā „Attīstības programmas”
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Biznesa Akadēmija, LUAC

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats