16. jūnijs,
Vārda dienas: Justīne, Juta
Sākuma lapa » Biznesa Uzrāviens » LUAC izskatīs iespēju padarīt biznesa apmācību ciklu KĀ KĻŪT PAR TIRGUS LĪDERI JAU RĪT pieejamāku
LUAC izskatīs iespēju padarīt biznesa apmācību ciklu KĀ KĻŪT PAR TIRGUS LĪDERI JAU RĪT pieejamāku
Autors: Anete Jansone, BIZNESS.LV / 9. jūlijs 2012, 18:31
Sakarā ar uzņēmumu izrādīto lielo interesi par biznesa apmācību ciklu izaugsmes veicināšanai: “KĀ KĻŪT PAR TIRGUS LĪDERI JAU RĪT” Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs (LUAC) meklē iespējas padarīt apmācības maksimāli pieejamas plašākam uzņēmumu lokam, tādējādi veicinot uzņēmējdarbības vides attīstību un konkurētspējas, kā arī kvalitātes pieaugumu.

Līdz šim LUAC rada iespēju līdzfinansēt apmācību ciklu, dodot iespēju to apmeklēt, maksājot tikai trešdaļu no visām izmaksām. Visa biznesa apmācību programma, meistarklases, kā arī ekspertu konsultāciju iespēja izmaksā Ls 599 + PVN, taču uzņēmējdarbības atbalsta programmas "Biznesa uzrāviens" ietvaros, pateicoties līdzfinansējumam, dalībniekam jāsedz tikai tikai Ls 199 + PVN.

“Šis piecu apmācību cikls ir īpaši veidots, kā pamats un ierosinājums uzņēmumiem, kas vēlas piedzīvot strauju izaugsmi. Apmācība būtu ļoti noderīga ikvienam uzņēmumam Latvijā, taču nākas secināt, ka ir uzņēmumi, kas, lai arī to ļoti velētos, šobrīd nevar atļauties maksāt arī trešo daļu no izmaksām, tādēļ meklējām iespējas šo līdzmaksājumu atsevišķiem uzņēmumiem vēl nedaudz samazināt, lai sniegtu iespēju ikvienam,” skaidro LUAC pārstāvis Kaspars Vītoliņš.

LUAC aicina atsaukties tos uzņēmumus, kas objektīvu iemeslu dēļ nav šobrīd spējīgi apmaksāt dalību semināra esošā apmērā, taču, kuri vēlas piedalīties, apmācīt savus darbiniekus un saņemt ieguldījumu uzņēmuma attīstībā. LUAC speciālisti izskatīs katru pieteikumu individuāli un sadarbībā ar starptautisko finanšu kompāniju “Nordic Finance” meklēs iespējas dalības maksu uzņēmumiem samazināt. Priekšroka tiks dota mazajiem uzņēmumiem, uzņēmumiem no lauku teritorijām, kuriem ir grūtāk konkurēt brīvajā tirgū, kā arī tam kompānijām, kas vēlas izglītot uzreiz vairākus cilvēkus, taču nevar to atļauties pilna apmērā.

Semināru programmas mērķis ir dot uzņēmumiem un to darbiniekiem visu aktuālāko un nepieciešamāko informāciju un prasmes, lai viņi būtu gatavi iniciēt un vadīt pārmaiņas, uzlabot uzņēmuma sniegumu un servisu un tādējādi veicināt kopējo kompānijas attīstību un izaugsmi nākotnē. Cikla sākumā klausītāji tiek iepazīstināti ar šobrīd veiksmīgākajām stratēģijām, kas seko idejas izveide sava uzņēmuma stratēģijai, kā arī iepazīšanās ar inovāciju ieviešanas pasākumiem. Nākamajā seminārā klausītāji tiek iepazīstināti ar patērētāja psiholoģiju un atbilstošiem mārketinga risinājumiem. Sekojošā seminārā tiek skaidrots par darbinieka motīvu noteikšanu un to, kā var atlasīt personālu atbilstoši izstrādātajai stratēģijai, un kā motivēt esošos darbiniekus. Ceturtajā seminārā klausītājiem tiek pasniegti veiksmīgas pārdošanas paņēmieni, kā arī pārrunāti labākie paņēmieni jaunā produkta / pakalpojuma pārdošanā. Visbeidzot pēdējā seminārā tiek stāstīts par lojālu klientu bāzes izveidi, klientu piesaistes un noturēšanas paņēmieniem.

Semināri notiek katru trešdienu no 18. jūlija līdz 15. augustam. Lai pieteiktos dalībai semināru ciklā un uzzinātu vairāk par meistarklasēm, interesenti aicināti sazināties ar biznesa izglītības centru “Biznesa Akadēmija”, rakstot uz info@biznesaakademija.lv, vai zvanot – 20355559.

Ja uzņēmumi nevar atrast laiku, lai deleģētu pārstāvi dalībai semināros noteiktajā laikā, iespējams tam pieteikties un saņemt apmācību materiālus, kā arī iespēju apmeklēt individuālās konsultācijas izdevīga laikā. Arī šiem dalībniekiem pieejamas pārējās iespējas, kas sniedz atbalstu uzņēmuma attīstībā.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Biznesa uzrāviens, LUAC, Nordic Finance, seminārs

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats