15. oktobris, Piektdiena
Vārda dienas: Eda, Hedviga, Helvijs
Sākuma lapa » Biznesa Akadēmija » Biznesa apmācības kļūst arvien pieprasītākas; no viena uzņēmuma tiek pieteikti pat vairāki darbinieki
Biznesa apmācības kļūst arvien pieprasītākas; no viena uzņēmuma tiek pieteikti pat vairāki darbinieki
Autors: Andris Jurkevics / BIZNESS.LV / 19. jūlijs 2013, 17:11
Lai veicinātu uzņēmuma strauju attīstību, paaugstinātu darbinieku sniegumu un vienlaikus ekonomētu, uzņēmumi arvien biežāk apmācībām piesaka vairākus darbiniekus vienlaicīgi, tādējādi nodrošinot stabilu pamatu biznesa izaugsmei. Par to liecina pieteikumi biznesa izaugsmes veicināšanas un konkurētspējas stiprināšanas apmācību ciklam Biznesa klase 2013, kas sāksies jau 1. augustā.


Regulāras apmācības un kompetences paaugstināšanas iespējas ir ne tikai ieguvums uzņēmumam, kas vēlas sekot līdz jaunākajām tendencēm un nodrošināt izaugsmi, bet arī lieti noder personāla motivācijai – darbinieki jūt izaugsmes iespējas un piederību organizācijai. Ja uzņēmums vēlas nodrošināt vispusīgu un vienmērīgu attīstību, apmācība nepieciešama lielākajai daļai, ja ne visiem darbiniekiem.

Viens no kokapstrādes uzņēmuma pārstāvjiem apmācībām pieteicis trīs darbiniekus, pamatojot to ar vēlēšanos sakārtot darba vidi un izglītot darbiniekus pārdošanas, mārketinga, komunikācijas un personāla vadības jomā, kā arī pats uzzināt jaunas motivēšanas iespējas. Tāpat uzņēmuma vadītājs par pozitīvu uzskata iespēju būtiski ietaupīt, ne tikai pateicoties līdzfinansējumam, bet arī lielajām atlaidēm, ja tiek pieteikti vairāki darbinieki no viena uzņēmuma.

Pateicoties sabiedrisko fondu finansējumam, šobrīd ir pieejama īpaši demokrātiska cena 10 biznesa apmācību ciklam, kas norisināsies līdz 2013. gada beigām un kura ietvaros būs iespēja uzzināt par jaunākajiem risinājumiem pareizas biznesa stratēģijas izveidē, inovāciju pielietojumu, pārdošanas tehnoloģijām, efektīva mārketinga un reklāmas instrumentiem, personāla motivācijas veidiem un pareizas finanšu / nodokļu politikas plānošanas iespējām.  

Biznesa apmācības vadīs tādi pazīstami pasniedzēji kā biznesa psihologs J.Roze, biznesa trenere Z.Veinberga, mārketinga eksperte I.Liniņa, nodokļu un finanšu konsultante J.Neilande, prof. G.Svence, uzņēmējdarbības eksperts un pasniedzējs A.Kalniņš un citi. Desmit biznesa apmācību / semināru cena ar pieejamo līdzfinansējumu sastāda tikai Ls 299 + PVN (ja tiek pieteikti vairāki darbinieki no viena uzņēmuma), Ls 349 + PVN (ja tiek pieteikts viens darbinieks) 

Paredzēts, ka katram semināram līdz 2013. gada beigām būs pieejami vismaz trīs apmeklēšanas iespējas – tātad, biznesa apmācību dalībnieks varēs izveidot savu individuālo un visērtāko apmācību apmeklējuma grafiku. 

Pieteikties biznesa izaugsmes veicināšanas un konkurētspējas stiprināšanas apmācību ciklam Biznesa klase 2013 varat pa tālruni 20355559 vai e-pastu: info@biznesaakademija.lv.Diskusija par rakstu (0) , apmācības, biznesa apmācības, biznesa izaugsme, biznesa kursi, kursi

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats