29. novembris, Pirmdiena
Vārda dienas: Ignats
Sākuma lapa » Bez kaklasaites » Speciāliste: Rīti ir piemērotākais laiks sportiskām aktivitātēm
Speciāliste: Rīti ir piemērotākais laiks sportiskām aktivitātēm
Autors: Publicitātes materiāls / 20. oktobris 2015, 9:39
Laikā, kad cilvēki lielāko dienas daļu ir “piesieti” dažādām tehnoloģijām un sēdošam darbam, ir ļoti būtiski neaizmirst parūpēties par savu veselību. Tieši šī iemesla dēļ aizvien vairāk cilvēku priekšroku dod rīta nodarbībām, kas pozitīvi ievada darba dienu, pamodinot ķermeni un garu.


Pateicoties nakts atpūtai, cilvēkos no rīta ir daudz vairāk enerģijas, tādēļ šis laiks ir labi piemērots fiziskām aktivitātēm. Kā norāda sporta un fitnesa kluba “Reaktors” vadītāja Annija Reskāja, aktīva izkustēšanas no rīta daudz labāk palīdz uzsākt dienu. Īpaši cilvēkiem, kas uz darba vietu dodas ar auto, jo viņiem nav iespējas atmodināt savu ķermeni, kas dažreiz izraisa nogurumu un miegainību. Iecienīta rīta nodarbība ir joga, kas palīdz nesteidzīgi atmosties un izstaipīties, noskaņojoties darba dienas sākumam.

“Rīta nodarbības ir iecienījuši ļoti daudzi, tomēr vislabprātāk tās apmeklē cilvēki, kuri var brīvi plānot savu laiku, studenti, mājsaimnieces, kā arī seniori. Esam ievērojuši, ka arvien vairāk cilvēku, kam ir brīvāks rīta cēliens, labprātāk aizstāj miegu ar kādu rīta nodarbību. Ir skaidrs, ka rīti ir ļoti piemērots laiks, lai nodarbotos ar sportu, jo tas sniedz muskuļiem nepieciešamo enerģijas devu, kā arī ļauj turpmāko dienas daļu aizvadīt pacilāti. Mūsu klienti no rīta treniņa aiziet ar smaidu. Iesaku ikvienam uzsākt savu rītu aktīvi, jo tas ir pamats turpmākajai dienai,” atklāj “Reaktors” vadītāja.

Jaunās māmiņas un seniori ir ļoti iecienījuši jogu un pilates, ar kuru palīdzību ir iespējams atbrīvoties no dažādām muskuļu sāpēm, kā arī piepildīt sevi ar miera un harmonijas sajūtu, turpretī studenti un aktīvā dzīvesstila piekritēji izvēlas mazliet intensīvākas nodarbības, piemēram, stepu, tādas aerobikas nodarbībās kā “Zumba” vai “Fat Burner”, kā arī spēka nodarbības. Sporta klubā ir iekārtots arī neliels bērnu stūrītis, kur jaunās māmiņas var atstāt jau patstāvīgus bērnus.

Fitnesa klubs lepojas ar saviem pieredzējušajiem un zinošajiem treneriem, kas ir “Reaktora” kvalitātes zīmogs. Jogu vada treneris Adžits, kas ar jogu nodarbojas jau vairāk kā 20 gadus un ir īstens šīs pilnveides sistēmas pazinējs. Arī trenere Natālija, kas klubā pasniedz dažādu intensitāšu nodarbības, ir augstu atzīta klientu vidū. Daudzi pie viņas vēršas pēctraumu rehabilitācijas gadījumos.

“Lai arī kāds būtu vēlamais mērķis – ārstnieciskā vingrošana, muskuļu masas veicināšana vai kārtīga izkustēšanās, nedrīkst aizmirst, ka sports mūsu dzīvē spēlē ļoti lielu lomu un jebkas, ar ko mēs nodarbojamies sporta zālē vai nodarbībās, palīdz atbrīvoties no dažādām locītavu problēmām vai slikta garastāvokļa. Katram mūsu klientam būtu jāsaprot, kādi nodarbību veidi ir piemērotākie viņam, jo nodarbību saraksts ir diezgan plašs. Sportiskās aktivitātes vairo mūsu enerģiju  pašpārliecību,” norāda Annija Reskāja.Diskusija par rakstu (0) , aktivitātes, Reaktors, sporta klubs, sports, veselīgs dzīvesveids

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk