17. janvāris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Tenis
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » ASV brīdina britu bankas pārtraukt darījumus ar Krievijas oligarhiem
ASV brīdina britu bankas pārtraukt darījumus ar Krievijas oligarhiem
Autors: Anete Jansone, BIZNESS.LV / 12. aprīlis 2018, 11:54
ASV vērsusies pie britu bankām, aicinot tās pārtraukt attiecības ar sankcijām pakļautajiem krievu biznesmeņiem, ja tās vēlas saglabāt pieeju ASV finanšu tirgum.


Pagājušās nedēļas izskaņā Amerikas Savienotās Valstis paziņoja par jaunām ekonomiskajām sankcijas pret septiņiem Krievijas ietekmīgākajiem oligarhiem.

Sankcijas vērstas pret cilvēkiem, kuri ir atbalstījuši un guvuši labumu no Krievijas prezidenta Vladimira Putina centieniem graut Rietumu demokrātiju. To vidū ir alumīnija magnāts Oļegs Deripaska un valstij piederošā enerģētikas uzņēmuma “Gazprom” vadītājs Aleksejs Millers.

Pastiprinot cīņu pret ar Kremli saistītajiem oligarhiem, ASV aicinājusi britu bankas pārtraukt biznesa attiecības ar sankciju sarakstā iekļautajiem oligarhiem.

ASV finanšu ministra vietniece brīdinājusi, ka britu bankām būs jārēķinās ar sekām, ja tās turpinās veikt nozīmīgus naudas pārvedumus sankcijām pakļauto Krievijas pilsoņu uzdevumos.

Tikmēr ārvalstu mediju tiek ziņots, ka ASV plāno paplašināt sankcijas pret Krieviju. Tiek ziņots, ka predzēts pilnībā aizliegt ASV pilsoņiem finanšu operācijas ar uzņēmumiem, kam pieder Krievijas valsts obligācijas.

Tāpat, visticamāk, Amerikas iedzīvotājiem tiks aizliegts arī pirkt vērtspapīrus, ko izlaidušas valsts kontrolētās bankas.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats