14. decembris, Sestdiena
Vārda dienas: Auseklis, Gaisma
Sākuma lapa » Makroekonomika » No slimnīcām saņemtās dividendes Rugāju novadā izmantos, lai nopirktu aprīkojumu mediķiem
No slimnīcām saņemtās dividendes Rugāju novadā izmantos, lai nopirktu aprīkojumu mediķiem
Autors: NRA.lv / 19. novembris 2019, 11:49
Daļu no 10 000 eiro, kas saņemti kā SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" dividendes par 2016.gadu, Rugāju novada pašvaldība izmantos aprīkojuma iegādei mediķiemDeputāti lēmuši atbalstīt zobārstniecības kabineta, Skujetnieku feldšeru-veselības punkta un sociālās aprūpes centra "Rugāji" vadītāju lūgumu nodrošināt līdzekļus aprīkojumam, novirzot 4310 eiro no saņemtajām dividendēm.

Zobārstniecības kabinetam nepieciešams autoklāvs ar izdrukas iekārtu, skapītis, amalgamas maisītājs, turbīnas uzgalis, mikromotora uzgalis, Skujetnieku feldšeru-veselības punktam bakterocīdā lampa. Šāda lampa nepieciešama arī prūpes centram "Rugāji".

Zobārstniecības kabinetam ar domes lēmumu atvēlēti 3510 eiro, bet abām citām iestādēm - pa 400 eiro.

"Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības" īpašnieki ir Gulbenes, Balvu, Viļakas, Rugāju un Baltinavas novadu pašvaldības, kā arī SIA "Medicīnas sabiedrību vadība".

"Firmas.lv" liecina, ka slimnīcas 2016.gadu noslēgušas ar 43 800 eiro peļņu, un to nolemts daļēji sadalīt. Savukārt pērn iestāžu peļņa sasniegusi 286 607 eiro, bet apgrozījums 4,966 miljonus eiro.

Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats