19. septembris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Verners
Sākuma lapa » Ceļojumi, viesnīcas » Slepens ieraksts liecina, kā lidostas Rīga darbinieki apzog Ryainar pasažieru somas
Slepens ieraksts liecina, kā lidostas Rīga darbinieki apzog Ryainar pasažieru somas
Autors: BNA.LV / 23. marts 2015, 13:26
Pie TV3 raidījumā “Nekā personīga” vērsās kāds skatītājs no Īrijas, kuram ir izdevies nofilmēt aizdomīgu lidostas Rīga darbinieku sarunu. Saruna notikusi “Ryanair” lidmašīnas bagāžas nodalījumā, kur abi darbinieki iekrāvuši somas. Kā atklājās, abus sarunu biedrus interesējuši pasažieru maki. Sociālajos portālos lasāmas neskaitāmas lidsabiedrības “Ryanair” pasažieru sūdzības, ka viņiem no čemodāniem pazūd vērtīgas lietas.


Edgars Kviotkovskis dzīvo Īrijā, Svordas pilsētā. Pirms pusgada Ryanair reisā Rīga – Dublina esot apzagts. Makā vairs neesot bijuši 700 eiro. Sociālajos portālos uzrunājis tautiešus, jautājis, vai viņiem nav gadījies līdzīgi. Izrādās, ka ir gan.

“Man 3 reizes no bagāžas pazuda cigaretes. Kad lidostā griezos ar savu sūdzību, kāpēc nepārbauda kameru ierakstus, atbildēja, ka to nav visur. Ar tādu smīnu vēl pateica, ka tā varētu būt,ka kaut kas pazūd, lai rakstot epastā. Kad uzrakstīju atnāca atbilde, ka Rīgas lidosta par “Ryanair” neatbild,” stāsta Edgars.

Ja ir nodots pārāk maz koferu reģistrētajā maksas bagāžā, “Ryanair” piedāvā pasažieriem par brīvu nodot bagāžas nodalījumā arī rokas bagāžu, lai salonā paliktu vairāk vietas. “Ryanair” vienojies, ka pasažierus apstaigās Rīgas lidostas darbinieki.

Ja lidostas darbiniekam šķiet, ka rokas bagāžas būs par daudz, mazās somas sāk atprasīt jau pie bagāžas nodošanas. Bet nu pamataptauja par to, vai gadījumā savs mazais koferis labāk nebūtu nododams kopīgajā bagāžā, notiek šeit, pirms iekāpšanas lidmašīnā.

Nākamajā reizē Edgars uz Latviju devās ar slēpto kameru:”Es ieliku to kameriņu, tā ir pildspalva, smuka pildspalviņa, viņai te tāda neliela kameriņa ir, tā viņu ieslēdz un es vienkārši viņu ieliku somā pa virsu, bet kaut kā, kad viņi tās somas tur krāmēja, viņa bija nokritusi kaut kur sānā vai kā un tad nenofilmēja ne sejas, neko. Bet varēja visu dzirdēt, ko runā,” stāsta Edgars.

Vieta, kur notiek čemodānu iekraušana “Ryanair” lidmašīnā. Ar to nodarbojas divi lidostas Rīga darbinieki. Cik noprotams no ierakstītās skaņas, te arī nonākusi Edgara soma 24.februārī.

Edgara fiksētajā ierakstā dzirdama saruna liecina, ka krāvēji dusmojas , kā viss esot piebāzts ar cigaretēm, bet no makiem nav ne miņas.

Savukārt Rīgas lidosta visus, kam ir pretenzijas, aicina vērsties policijā, savukārt Edgara paziņas norādījušas, ka tas ir bezjēdzīgi: “Tālāk jau nekas nenotiek. Pierādīt neko nevar, Ryanair” nenes atbildību par bagāžām, tā kā nekāda jēga no tā,” saka Edgars.

Kāds lidostā strādājošs uzņēmējs, kas nevēlējās minēt savu vārdu, “Nekā personīga” pastāstīja, ka čemodānu krāvēji bieži mainās, to alga ir aptuveni trīs ar pusi eiro stundā, taču darbs ir grūts, jāstrādā 10 – 12 stundas no vietas, tad nāk nākamā maiņa.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Ryanair

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats