22. janvāris, Otrdiena
Vārda dienas: Austris
Sākuma lapa » Sabiedrība » Viltus būvnieks gadiem apkrāpa klientus
Viltus būvnieks gadiem apkrāpa klientus
Autors: NRA.lv / 12. decembris 2018, 15:57
Šomēnes Valsts policijas Kriminālpolicijas pārvalde ir nodevusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu par 42 personu apkrāpšanu. Par aizdomās turēto apjomīgajā kriminālprocesā ir atzīts kāds vīrietis, kurš vairāku gadu garumā iedzīvotājiem piedāvājis dažāda veida celtniecības un remontdarbus, saņēmis par to priekšapmaksu, taču darbus nav veicis. Kopējie aprēķinātie cietušajiem nodarītie zaudējumi ir 59 135, 58 eiro.

Laika periodā no 2014. gada līdz 2017. gada rudenim kāda persona, solot veikt dažāda veida celtniecības un remontdarbus, saņēma par to priekšapmaksu, taču darbus neizpildīja. Vīrietis cietušajiem piedāvāja veikt jumta remontu, skursteņu tīrīšanu, logu maiņu, māju fasāžu krāsošanu un citus darbus. Par to viņš prasīja no 100 līdz 600 eiro lielu priekšapmaksu, kā arī naudu materiālu iegādei.

Jāpiemin, ka vīrietis saziņā ar potenciālajiem klientiem slēpa savu identitāti un mēdza uzdoties par “Daini”, kas nav viņa īstais vārds. Gandrīz visi cietušie norādīja, ka viņš izklausījies ļoti pārliecinoši un ātri iemantojis uzticību, jo solītiem darbiem ķērās klāt uzreiz. Taču pastrādājot vienu vai divas dienas, atradis dažādas atrunas, lai pie klienta vairs neatgrieztos un solītos darbus neizpildītu.

Par aizdomās turēto šajā kriminālprocesā ir atzīts 1986. gadā dzimis vīrietis. Kopumā izmeklēšanas laikā policija ir ieguvusi informāciju par 48 noziedzīgiem nodarījumiem un par cietušajiem ir atzītas 42 personas. Kopējie cietušajām personām nodarītie zaudējumi ir 59135, 58 eiro apmērā.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats