22. janvāris, Otrdiena
Vārda dienas: Austris
Sākuma lapa » Sabiedrība » Raimonds Pauls par simtgades koncerta tēriņiem: Bet cik te nav apzagts?
Raimonds Pauls par simtgades koncerta tēriņiem: Bet cik te nav apzagts?
Autors: NRA.lv / 12. decembris 2018, 14:54
Nesen sabiedrību satricināja LTV raidījumā "Aizliegtais paņēmiens" atklātais par Latvijas valsts simtgades svētku koncertu "Mīlestības vārdā. 18+" izmaksātajām autoratlīdzībām. Savu viedokli šajā sakarā paudis arī komponists Raimonds Pauls.Kā zināms, mākslinieki saņēmuši vairāk nekā 57 000, no kuriem vairāk nekā 17 000 eiro saņēmis Jānis Šipkēvics, savukārt pretrunīgi vērtētā dziedātāja Evija Vēbere - 666 eiro.

Komponists Raimonds Pauls izdevumam "Privātā dzīve" atklājis, ko domā par visu šo sacelto traci.

"Nu labi... puikas nopelnīja satricināja visu Latviju. Bet cik te nav izzagts, cik nav apzagts? Es arī te viens tāds sēžu, kurš ir klasiski apzagts, un neviens man netaisās neko atdodt. Un kāpēc neviens par OIK un no cilvēkiem izkrāptajiem četriem miljardiem nerunā?" sacīja Pauls.
Jāpiebilst, ka līdzās māksliniekiem par koncertu naudu saņēmuši virkne citu cilvēku, piemēram, par koncerta norises virsuzraudzību 3200 eiro samaksāts Evai Juhņēvičai, koncerta ekspertam un konsultantam Ģirtam Krastiņam, kurš bijis atbildīgs par producēšanas dokumentu izstrādi, samaksāti 3520 eiro.

Tāpat 3230 eiro par dalību koncertā saņēmis ģitārists Matīss Čudars.

Vairāk nekā 2200 eiro saņēmuši mākslinieki Miķelis Putniņš, Viesturs Meikšāns un Gatis Zaķis, bet 2000 eiro - Kārlis Josts. Savukārt vairāk par 1000 eiro autoratlīdzībā izmaksāts Miķelim Mūrniekam (1875 eiro), Andrim Sējānam (1777 eiro), Mārim Jēkabsonam (1333 eiro), Martam Pujatam (1176 eiro) un Armandam Birkenam (1017 eiro).

Tāpat samaksu par uzstāšanos saņēmuši mākslinieki Oskars Ozoliņš, Kristaps Lubovs, Laura Rozenberga (888 eiro), Jānis Ozols, Juris Lisenko, Loreta Medne, Jānis Strazdiņš (666 eiro), Alise Joste (600 eiro) un Pēteris Brīniņš (562 eiro).Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats