19. marts, Otrdiena
Vārda dienas: Jāzeps
Sākuma lapa » Sabiedrība » Vējonis: Partijai “Saskaņa” valdībā iekļūt neizdosies
Vējonis: Partijai “Saskaņa” valdībā iekļūt neizdosies
Autors: Jānis Lācis / BIZNESS.LV / 4. jūlijs 2018, 14:54
Partija “Saskaņa” arī pēc gaidāmajām 13. Saeimas vēlēšanām valdībā, visticamāk, neiekļūst, jo latviskās partijas sadarbību ar to noraidījusi. Tā šorīt intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.


Viņš prognozēja, ka “Saskaņai” arī pēc šīm vēlēšanām valdībā iekļūt neizdosies, it īpaši ņemot vērā iepriekšējo pieredzi, kad partija, lai gan uzvarējusi vēlēšanās, tomēr nav spējusi iekļauties koalīcijā un veidot valdību.

“Pieļauju, ka līdzīga situācija varētu notikt arī šoreiz, jo tā dēvētās latviskās partijas jau ir apgalvojušas, ka ar “Saskaņu” sadarbības iespējas neredz,” sacīja Valsts prezidents.

Vienlaikus Saeimas vēlēšanu iznākumu Vējonis vēl neprognozēja. Viņš gan aicināja sabiedrību aktīvi iesaistīties vēlēšanu procesā , norādot, ka neizmantojot savu balsi, to var izmantot kāds cits politiskais spēks, iegūstot lielāku īpatsvaru balsojumā.

Jau vēstīts, ka vairākas partijas apsvērušas iespēju atbalstīt “Jaunās Vienotības” memorandu “par nesadarbošanos ar prokremliskām partijām”.

Politisko partiju apvienība “Jaunā Vienotība” jūnija beigās nosūtījusi līdzīgi domājošiem politiskiem spēkiem aicinājumu pirms 13.Saeimas vēlēšanām pievienoties dokumentam “Vienošanās memorands par nesadarbošanos ar prokremliskām partijām”.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats