25. septembris, Otrdiena
Vārda dienas: Rauls, Rodrigo
Sākuma lapa » Sabiedrība » Ģenerālprokurors no Oligarhu lietas izmeklēšanas komisijas gaida atbildes par trūkumiem izmeklēšanas gaitā
Ģenerālprokurors no Oligarhu lietas izmeklēšanas komisijas gaida atbildes par trūkumiem izmeklēšanas gaitā
Autors: Renāte Logina / 11. oktobris 2017, 11:32
Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers no “Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas gaida konkrētas norādes par trūkumiem izmeklēšanas gaitā.


Intervija LNT raidījumam “900 sekundes” Kalnmeiers norādīja, ka vēlas sagaidīt no “Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas konkrētas atbildes, kur un kādus pierādījumus izmeklēšanas darbā nav atradis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) un kādus nav pamanījusi prokuratūra.

Viņš gan nevēlējās izteikt sīkākus komentārus par komisijas darbu, jo viens no tās uzdevumiem ir prokuratūras darba izvērtējums.

Tomēr viņš atzina šādu komisiju darbības lietderību, jo diskusiju laikā ir iezīmēta virkne problēmu, kurām nepieciešams atrisinājums. Viens no tādiem saistīts ar Krimināllikumā neeksistējošo terminu “valsts nozagšana”. Tāpat atklāts, ka informācijas apmaiņa starp tiesībsargājošajām institūcijām ir problemātiska.

Jau vēstīts, ka šonedēļ parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē ar Satversmes aizsardzības biroja un Drošības policijas pārstāvjiem tika pārrunāts iespējamais valsts nacionālās drošības apdraudējums saistībā ar žurnāla “Ir” publiskotajām “Rīdzenes sarunās”.

Drošības policija plāno izvērtēt, vai sarunas ir autentiskas un vai tās ir iegūtas likumīgā ceļā.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats