20. jūnijs, Trešdiena
Vārda dienas: Maira, Rasa, Rasma
Sākuma lapa » Sabiedrība » Ķirsis: Āboltiņa ir Vienotības pagātne, mums ir jākoncentrējas nākotnei
Ķirsis: Āboltiņa ir Vienotības pagātne, mums ir jākoncentrējas nākotnei
Autors: Renāte Logina / 10. augusts 2017, 11:02
Rīgas domes deputāts un viens no kandidātiem uz “Vienotības” valdes priekšsēdētāja amatu Vilnis Ķirsis pauž neapmierinātību, ka šobrīd diskusijas par “Vienotību” koncentrējas tikai ap Solvitu Āboltiņu.


Intervijā Latvijas Radio Ķirsis uzsvēra, ka galvenajam jautājumam būtu jābūt par “Vienotības” nākotni, bet pašlaik diskusiju centrā ir nokļuvusi Āboltiņas un Saeimas deputāta Edvarda Smiltēna sāncensība.

“Politika ir par saturu, par idejām, par to, kā darīt valsti labāku, sakārtotāku, iedzīvotājus pārtikušākus (…) Te par vīziju, vismaz sadaļā “Smiltēns pret Āboltiņu”, nav nekā. Zobs pret zobu, un kaut kur pazūd šis saturs,” pauda Ķirsis.

Viņaprāt, par Āboltiņu nav jārunā, jo viņa pati jau atzinusi, ka vēlas doties prom no politikas un nav izslēgts, ka noliks Saeimas deputātes mandātu pirms šīs Saeimas sasaukuma beigām. “Viņa ir “Vienotības” pagātne, mums ir jākoncentrējas nākotnei,” teica Ķirsis.

“”Vienotībai” sākotnējās idejas, ar kurām viņa tika dibināta, ir pietiekami labas,” sacīja Ķirsis, norādot, ka “Vienotībai” nākotnē ir jākoncentrējas uz diviem virzieniem.

Pirmais ir “pretoligarhu pakete”, otrais – Latvijas modernizācijas pakete. Pirmajā no tām ietilpst sabiedrisko mediju nodrošināts finansējums, atklātas Valsts prezidenta vēlēšanas, zināmi mediju īpašnieki, kā arī aizliegums vēlēšanās kandidēt cilvēkiem, kas ir apsūdzēti noziegumos. Savukārt otrajā ietilpst sakārtota pašvaldību sistēma.

Jau vēstīts, ka šobrīd gatavību uzņemties partijas vadību ir apliecinājuši divi kandidāti – pašreizējais politiskā spēka priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns un Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats