20. jūnijs, Trešdiena
Vārda dienas: Maira, Rasa, Rasma
Sākuma lapa » Sabiedrība » Klementjevs: Tautas vēlēts prezidents spiedīs koalīciju vairāk darboties
Klementjevs: Tautas vēlēts prezidents spiedīs koalīciju vairāk darboties
Autors: BNA / 14. jūlijs 2017, 9:46
Iespēja tautai vēlēt Valsts prezidentu būtu izdevība sabiedrībai vairāk piedalīties valsts pārvaldē, uzskata Saeimas deputāts Andrejs Klementjevs (Saskaņa).


Piektdien intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” politiķis sacīja, ka Valsts prezidentam vajag piešķirt lielākas pilnvaras, bet sabiedrībai iespēja vēlēt prezidentu būtu iespēja ņemt dalību valstiski nozīmīgos procesos.

“Tas ir nepieciešams, lai politikā ienāktu svaigākas idejas,” pauda politiķis, piebilstot, ka valstī jau 15 gadus ir viena un tā pati koalīcija, kas ar laiku kļuvusi slinka. Savukārt, ja būs tautas vēlēts prezidents, tad koalīcijas politiķi būs spiesti vairāk darboties.

Jau vēstīts, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis aicinājis Saeimu lemt par to, lai jau 2019. gadā Valsts prezidents tiktu ievēlēts visas tautas vēlēšanās, kā arī tiktu paplašinātas valsts vadītāja pilnvaras.

Ceturtdien 2017. gada 22. jūnijā, uzrunājot Saeimas deputātus pavasara sesijas noslēgumā, Raimonds Vējonis norādīja, ka Latvijas iedzīvotājus jau ilgstoši neapmierina valsts pārvaldības un lēmumu pieņemšanas kārtība. To varētu uzlabot, paplašinot Valsts prezidenta pilnvaras, kā arī piešķirot Ministru prezidentam plašākas pilnvaras valdības izveidē un darbības programmas īstenošanā, uzskata prezidents.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats