29. novembris,
Vārda dienas: Ignats
Sākuma lapa » Sabiedrība » Āboltiņa pieļauj, ka Vējonis kā prezidenta kandidāts varētu iegūt koalīcijas atbalstu
Āboltiņa pieļauj, ka Vējonis kā prezidenta kandidāts varētu iegūt koalīcijas atbalstu
Autors: BNA / 11. maijs 2015, 10:25
Ņemot vērā to, ka koalīcijai ir svarīgi vienoties par vienu Valsts prezidenta amata kandidātu, partija “Vienotība” varētu atbalstīt no ZZS puses virzīto aizsardzības ministru Raimondu Vējoni, pirmdien LTV raidījumā “Rīta Panorāma” atzina partijas “Vienotība” līdere Solvita Āboltiņa.


Intervijā Āboltiņa pastāstīja, ka partijas valdes sēde notiks uzreiz pēc tam, kad ZZS būs izvirzījusi savu Valsts prezidenta amata kandidātu, norādot, ka koalīcijai svarīgi vienoties par vienu kandidātu.

“”Vienotības” frakcijā iepriekšējās diskusijās bijusi piesardzīga, pozitīva attieksme pret Raimonda Vējoņa kandidatūru, līdz ar to, ja tas ir kandidāts par kuru mēs varētu vienoties, tad arī valde un frakcija varētu pievienoties atbalstam šim kandidātam,” atzina Āboltiņa, piebilstot, ka arī Nacionālā apvienība (NA) varētu balsot par pašreizējo aizsardzības ministru.

“Šobrīd koalīciju partiju uzdevums ir vienoties par kopīgu kandidātu. Tam jābūt no politisko partiju vidus. Ja pirmajā kārtā vienošanos nepanākam, tad var runāt par citām kandidatūrām,” sacīja Āboltiņa.

Šodien divas koalīcijas partijas – ZZS un “Vienotība” plāno lemt par Valsts prezidenta amata kandidātiem. ZZS no savas puses, visticamāk, varētu piedāvāt aizsardzības ministru Raimondu Vējoni, savukārt “Vienotība” plānojusi no savas puses virzīt eiroparlamentārieša Arta Pabrika kandidatūru.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Raimonds Vējonis, Solvita Āboltiņa, ZZS

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats